Робота у Львові та області: вакансії із зарплатою до 30 тисяч гривень

[ad_1]

Робота у Львові та області: вакансії із зарплатою до 30 тисяч гривень
У обласному центрі зайнятості розповіли про "грошовиті" вакансії на Львівщині із зарплатою до 30 тис. грн.
На Львівщині станом на початок серпня середній розмір зарплати в актуальних вакансіях був на рівні 8400 грн. Однак на ринку праці також є пропозиції із втричі більшою зарплатою. Про це інформує відділ організаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості.
Як зазначається, у області станом на початок серпня налічувалося 4,9 вільних вакансій.
Найбільшим попитом у роботодавців користувалися кваліфіковані робітники з інструментом (становили 32% від усієї кількості пропозицій для працевлаштування), а також працівники, що обслуговують машини (17%). Згідно із повідомленням обласного центру зайнятості, станом на початок серпня на одну вакансію претендувало четверо безробітних.
У центрі зайнятості зібрали інформацію про "грошовиті" вакансії. Зокрема є майже два десятки пропозицій працевлаштування із зарплатою у розмірі 20 тис. грн.
Так, за роботу на посаді головного бухгалтера у Кам’янка-Бузькому районі обіцяють 30 тис. грн. Вакантною є посада дорожнього робітника у Львові, де роботодавець пропонує таку саму зарплату.
25 тис. грн може заробити на Пустомитівщині різальник скла. Пропозиції із такою ж зарплатою є у Львові: потрібні інженер з проєктування механізованих розробок, зварник, монтажник будівельний, інженер з проєктно-кошторисної роботи, а також кошторисник.
24 тис. грн можна заробити, працюючи інженером-програмістом на одному з підприємств Радехівщини, де ця посада наразі є вакантною.
Дещо меншу зарплату у Львові готові платити торговому представнику — 20,8 тис. грн, шлядовому майстру — 20, 3 тис. грн.
Зарплату у розмірі 20 тис. грн пропонують водіям автотранспортних засобів у Львові, на Пустомитівщині, Городоччині, Яворівщині. Вакансії із такою ж щомісячною винагородою є у Радехівському районі — на роботу потрібен інженер з керування й обслуговування систем, у Кам’янка-Бузькому шукають плетільника меблів, у Миколаївському — машиніста екскаватора. Також заробіток у розмірі 20 тис. грн у Львові пропонують за роботу машиніста автомобільного крана у Львові, кранівника, очільника банківського відділення, операторів автоматичної лінії для виготовлення ізольованих жил, скручувальників виробів кабельного виробництва, трактористів та укладальників-пакувальників.
Якщо вас зацікавили якісь із вказаних вакансій, звертайтеся до центрів зайнятості та філій Львівського обласного центру зайнятості.
Читайте також: Середня зарплата на Львівщині зросла до майже 13 тисяч гривень
Фото на головній: ілюстративне
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *