Робота у Львові для студентів: добірка актуальних пропозицій

[ad_1]

Робота у Львові для студентів: добірка актуальних пропозицій
Добірка пропозицій щодо роботи у Львові для студентів.  
Під час навчального періоду досить багато студентів шукає можливість підзаробити. На ринку праці представлено досить багато пропозицій, куди  можуть влаштуватися на роботу студенти. Кореспондентка 032.ua створила добірку актуальних вакансій, які опублікували на одному із найбільших українських сайтів з пошуку працевлаштування.
 Викладач англійської мови (онлайн)
Шукають викладача англійської мови. Перевагою буде досвід роботи, однак можна звертатися і без нього. Рівень англійської мови має бути В2+ (Upper-Intermediate і вище), а також повинна бути можливість працювати не менше 9 годин на тиждень. Пропонують часткову чи повну зайнятість.
Потрібно буде працювати з дітьми та дорослими на інтерактивній платформі за повністю підготовленими уроками і програмою. 
Телефон: 0676916497
Суші-майстер 
Актуальна пропозиція — суші-майстер у ресторан. Пропонують оплачуване стажування, знижку 40% на все меню закладу; безкоштовні обіди; оплата таксі після 22:00. Потрібно буде займатися приготуванням ролів на відкритій лінії; підтримувати чистоту на робочих поверхнях. 
Телефон: 0676996634
Бариста
Мережа кав’ярень запрошує на роботу бариста. Пропонують позмінний графік 5/2 ( 07:30 — 15.00; 15:00 — 23:30; 13:00 — 21:00); надають офіційне працевлаштування; оплачуване стажування та бонуси; доїзд. Робота у центрі міста. Шукають компетентну людину у цій сфері людину з досвідом роботи від 6 місяців. 
Телефон: 0637088635
Оператор call-центру (мобільний зв’язок)
Потрібні менеджери для обслуговування клієнтів у контактний центр. Обов’язки: консультування клієнтів та допомагати їм у вирішенні питань, реєструвати інформацію в базі даних, опрацьовувати замовлення. Пропонують індивідуальний графік роботи, безкоштовне навчання. Потрібне знання російської та української мов, шукають відповідальну людину зі знанням ПК на рівні користувача. 
Телефон: 0501179050
Продавець-консультант у мережу музичних магазинів
Мережа музичних магазинів шукає продавця-консультанта. Умови роботи: володіти будь-яким музичним інструментом (на рівні користувача); комунікативні здібності, потрібна людина від 19 до 45 років. Пропонують гнучкий графік роботи, офіційне працевлаштування. 
Телефон: 0972931100
Касир-продавець
Є вакансія касира-продавця у магазин. Шукають привітну, відповідальну людину із початковим знанням ПК. Потрібно буде обслуговувати покупців на касі, викладати товари у торговому залі, контролювати за збереженням, термінами придатності, чистотою і актуальністю цінників на товарах. Пропонують позмінну роботу з офіційним працевлаштуванням. 
Телефон: 0678253600
Офіціант
Мережа кав’ярень/крамниць шукає офіціанта. Потрібна комунікабельна людина з бажанням розвиватись у ресторанній сфері. Пропонують стабільний позмінний графік роботи 3/3 (із 09:00 до 22:00); 15 змін та додаткові зміни за бажанням. Обов’язки: обслуговування гостей, формування замовлень, проведення інвентаризацій та участь в проведенні санітарних днів; дотримання і підтримання чистоти на робочому місці.
Телефон: 0503771739
Адміністратор рецепції
У хостел в центрі Львова потрібен адміністратор рецепції. Зазначають про можливість розвиватися та втілювати нові ідеї у життя, а також про гнучкий графік. Потрібен кандидат, який володіє англійською мовою; любить знайомства; вміє працювати на результат. 
Телефон: 0503228432
Читайте також: Як змінилася дорога Городок — Повітно на Львівщині після ремонту, — ФОТО
Фото на головній умовне: з відкритих джерел
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *