Опалювальний сезон у Львові розпочався для населення: тепло подали до 70% будинків, - міськрада

[ad_1]

Опалювальний сезон у Львові розпочався для населення: тепло подали до 70% будинків, - міськрада

Сьогодні планують подати тепло у Львові до 85% будинків міста. 

У понеділок, 14 листопада, у Львові розпочався опалювальний сезон для населення. Наразі тепло подали до 70% житлових будинків міста. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

За словами заступниці міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, теплоенерго подають тепло до будинку, а далі голови ОСББ, ЖБК, управляючих компаній мають відкрити засувки, щоб тепло надійшло у будинок.

«У Львові 7 листопада офіційно розпочався опалювальний сезон для бюджетних установ – шкіл, садочків, лікарень, поліклінік, закладів культури. Станом на сьогодні 255 таких закладів мають опалення. Без тепла залишалися 41 установа.

Відсьогодні розпочали подачу опалення для населення. Запущені в роботу найбільші об’єкти теплопостачання – ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна» (ТЕЦ-2), котельні та ЦТП. Відновлюємо подачу опалення поетапно, поривів на мережах немає. Станом на зараз тепло подано до 70% будинків.

До кінці цього дня у Львові планують забезпечити подачу тепла до 85% будинків міста. 

«Проблемою у відновленні подачі тепла до будинків є повільне розпломбування лічильників на котельнях працівниками «Львівгазу». Відтак, якщо лічильник на котельні не розпломбований, котельню не можуть запустити в роботу і подати опалення до будинків, які ця котельня обслуговує. Станом на зараз ще 89 лічильників треба розпломбувати.

Начальник Львівського відділення «Львівгазу» Павло Сербан зазначив, що до кінця тижня всі лічильники мають розпломбувати.

За його словами, розпломбування газової мережі включає всю Львівську область. Щодня працівники розпломбовують 30-40 об’єктів. Цей процес трудомісткий і потребу часу, а працівників бракує.

Павло Сербан також додав, що планують максимум за два дні розпломбувати всі котельні сфери освіти, а всі інші — до кінця тижня. 

Читайте також: У Львові відновили історичне вікно на вулиці Олени Степанівни, — ФОТО

Фото на головній: Романа Балука

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *