У міськраді Львова розповіли, як підготувати будинки до зими: поради для мешканцівУ міськраді Львова розповіли, як підготувати будинки до зими: поради для мешканців

У міськраді опублікували поради львів’янам, як підготувати будинки до зими.

15 вересня у пресслужбі Львівської міськради повідомили, що у Львові закликають мешканців, зокрема ОСББ та управляючі компанії, ретельніше готуватись до зими через життя в період війни. 

Заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зазначила, що зараз люди мають готуватися до зими, зокрема встановити буржуйки, запасти дрова, утеплити у себе в квартирах вікна, двері, а також гарно підготувати під’їзди до опалювального сезону чи закупити необхідні речі для себе, аби було тепло – тоді ми краще з вами переживемо ту складну непросту зиму. 

“Що стосується нашого міста, то воно готове. Дрова в нас закуплені, крім того в нас є запаси палива. Але кожен голова ОСББ, управляючої компанії, керівник будинку чи будинки на самоуправлінні самі повинні закупити буржуйки і встановити у підвалах. Це зараз питання №1 для того, аби коли буде необхідно, мати можливість зігрітися.

Зараз є різні бачення: а чи потрібна та буржуйка? чи нам треба її встановлювати?. Звісно, треба, тому що зараз, коли ми готуємося до зими є відносно спокійно, ми можемо буржуйку/металеву піч встановити правильно, зокрема обкласти цеглою. Тоді буде пічка, яка буде віддавати тепло в укриття, і люди зможуть зігрітися, а також зготувати собі їжу за потреби. Але якщо мешканці цього не зроблять, і починається зима і, не дай Боже, будуть обстріли – буде проблема. Так, будуть пункти обігріву, але у будинку мешканці не матимуть власного невеликого місця, де зігрітись”, – зазначила Ірина Маруняк.

Читайте також: У Львові в укриттях мають встановити металеві пічки до 1 жовтня: подробиці, – ВІДЕО

Фото на головній: Романа Балука

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *