На Львівщині встановлять ще три модульні містечка для переселенцівНа Львівщині встановлять ще три модульні містечка для переселенців

Планують збудувати модульне містечко для переселенців поблизу Стрия та у селі Бортятин, у Добротворі. 

На території Львівської області збудують ще три модульні містечка за донорські кошти міжнародних організацій та іноземних компаній для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомило видання Tvoemisto.tv.

За словами начальника управління регіонального розвитку Львівської ОВА Вадима Табакера, поблизу Стрия у селі Нежухів планують збудувати модульне містечко на 1000 осіб. Будиночки вміщуватимуть облаштовану для проживання кімнату та кухню, душову кабіну тощо. 

Ще одне модульне містечко планують облаштувати у селі Бортятин Судововишнянської громади. У ньому зможуть розселити близько 300 осіб, в основному планують надати прихисток жінкам з дітьми.

Також таке планують збудувати у Добротвірській громаді. Його реалізують турецькі компанії, які є виробниками цих містечок. У Добротворі планують облаштувати містечко на 60 осіб. 

Загалом будівництво модульного житла триває від 45 днів до двох місяців. Це швидке рішення, що дозволяє створити хороші умови для людей, які втратили свої домівки внаслідок бойових дій.

Читайте також: Скільки на Львівщині готові ще розселити переселенців: дані Львівської ОВА

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *