На BookForum у Львові приїде Нобелівська лауреатка Ольга Токарчук: подробиці

[ad_1]

На BookForum у Львові приїде Нобелівська лауреатка Ольга Токарчук: подробиці
На 28 BookForum у Львові приїде відома польська письменниця Ольга Токарчук. 
15 — 19 вересня триватиме 28 Львівський міжнародний BookForum. Цьогоріч вперше в історії України Нобелівська лауреатка братиме участь у літературному фестивалі. Почесною гостею стане польська письменниця Ольга Токарчук. Про це повідомили у персслужбі Львівської міськради. 
Цього року BookForum відбудеться у гібридному форматі — онлайн та офлайн. Заплановано понад 100 подій, панельних дискусій і традиційна "Ніч Поезії та музики non-stop", запрошені гості з усієї України, а також ЄС, США, Південної Америки та Африки.
Зокрема, серед гостей — авторка восьми романів та трьох збірок оповідань Ольга Токарчук. Вона двічі отримувала одну з найпрестижніших польських літературних нагород — премію "Ніке": вперше за роман "Бігуни", "Книги Якова". Авторка отримала Нобелівську премію з літератури за 2018 рік "за уяву оповідачки, яка з енциклопедичною пристрастю представляє перетин кордонів як форму життя".
Ольга Токарчук живе у Вроцлаві, де після отримання Нобелівської премії заснувала фонд, що пропонуватиме письменницькі та перекладацькі резиденції, реалізовуватиме освітні програми з літератури тощо.
Довідково. Вже 28 років BookForum є міжнародною платформою, довкола якої збираються фахівці різних сфер, щоб обмінюватись ідеями та знаннями, презентувати досягнення та обговорювати проблеми.
Читайте також: Для руху транспорту перекриють перехрестя Пекарська — Тершаковців — Чехова
Фото на головній: пресслужби Львівської міськради
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *