Вчителів закликають вакцинуватися, щоб уникнути дистанційного навчання у Львові та області

[ad_1]

Вчителів закликають вакцинуватися, щоб уникнути дистанційного навчання у Львові та області
Вчителів Львова та області закликають вакцинуватися проти коронавірусу.
Наразі на Львівщині першу дозу вакцини від COVID отримали 43% вчителів, а другу — 34%. Про це сьогодні, 9 вересня, під час брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький, передає кореспондентка сайту 032.ua.
"Якщо подивитися на те, як ми хворіємо зараз, то це нагадує те, що творилося восени минулого року. Але цього року маємо шанс цього уникнути і цим єдиним шансом уникнути піків захворювання є вакцинація…. Якщо населення не буде вакцинуватися, на жаль, напевно доведеться обмежувати роботу ресторанів, кінозалів, спортивних клубів, різних заходів тощо", — зазначив посадовець.
За словами Максима Козицького, серед професійних груп найбільше вакциновані медики, а ось вчителі пасуть задніх.
"Я б хотів подякувати медикам. Тому що найбільш активна група населення, яка провакцинована, це лікарі: мова йде про понад 64% у Львівській області. Чому? Вони щодня стикаються із цією хворобою і її наслідками, відповідально ставляться до свого здоров’я і здоров’я близьких. Якщо говорити про вчителів, то, на жаль, станом на зараз є лише 43% провакцинованих першою дозою і 34% — двома. Це дуже низький показник", — констатував Максим Козицький.
Як відомо, відповідно до постанови Кабміну, якщо регіон переходить у "жовту", "помаранчеву", або "червону" зону карантину, школи, де провакциновано менше 80% педпрацівників, навчатимуться дистанційно.
Відтак Максим Козицький наголосив на необхідності пришвидшити темпи вакцинації, щоб уникнути  онлайн-навчання у школах області:
"Ми закликаємо всіх голів ОТГ, директорів шкіл, вчителів відповідально поставитися до вакцинації і дати змогу дітям відвідувати школи, батькам ходити на роботу, а економіці розвиватися".
Наразі у Львові та області щеплення від коронавірусу загалом вже отримало 623 100 людей, зокрема другу дозу — 273 808. Цього тижня мешканці можуть зробити щеплення у 25 центрах вакцинації, із графіком їхньої роботи можна ознайомитися тут.
Нагадаємо, що у області вже зафіксували нову хвилю коронавірусу: росте і кількість нових випадків, і госпіталізацій. Станом на сьогодні на Львівщині підтверджено 141 190 випадків COVID. Від цієї недуги вже померло 3 738, водночас одужало 135 157 осіб. Також ми інформували, що через погіршення епідемситуації найближчим часом область може покинути "зелену" зону. 
Читайте також: Вакцинація від COVID і міфи: головна епідеміологиня Львівщини спростувала фейки
Фото на головній: з відкритих джерел
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *