На Львівщині понад 70% освітян отримали першу дозу вакцини проти COVID

[ad_1]

На Львівщині понад 70% освітян отримали першу дозу вакцини проти COVID
Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска розповів про те, як відбуватиметься навчальний процес і скільки освітян охоплено СOVID-вакцинацією.
Станом на 27 серпня на Львівщині 73% освітян отримали першу дозу вакцини. Про це під час брифінгу повідомив посадовець, передає пресслужба Львівської ОДА.
"Це доволі хороший показник. Освітяни мають високу свідомість щодо вакцинації. Маємо надію, що до вересня ця цифра сягне 80%. Хорошим прикладом у цьому процесі є Львівська середня загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат для сліпих дітей №100. Там вакциновано уже 86% колективу", — розповів директор департаменту.
Що стосується організації навчального процесу, то ті школи, в колективні яких є не менше 80% вакцинованих працівників зможуть працювати в очному режимі при потраплянні території до "червоної зони". При меншому показнику щеплених, заклади змушені будуть переходити на віддалене навчання.
"На жаль, дистанційне навчання ще не дає такої якості освіти як нам би хотілось. Попри те, що ми вже другий рік працюємо над тим, щоб вчителі опановували навички роботи з платформами для дистанційного навчання. Віддалене навчання покращилось, але ще не настільки, щоб конкурувати з очним навчанням. Саме тому ми рекомендуємо пожвавити темпи вакцинації, аби кількість щеплених працівників освітніх закладів була як найвищою", — резюмував Олег Паска.
Читайте також: Де вакцинуватися у Львові: графік роботи центрів вакцинації та стаціонарних пунктів з 28 серпня по 3 вересня
Фото на головній: з відкритих джерел
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *