Львівщина посіла перше місце у рейтингу областей за результатами НМТ

[ad_1]

Львівщина посіла перше місце у рейтингу областей за результатами НМТ

Освітній ресурс «Освіта.ua» оприлюднив рейтинг областей України за результатами національного мультипредметного тесту 2023 року — Львівщина є лідером.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Львівська область здобула перше місце із середнім балом НМТ 145.44, була охоплено 491 школа, враховано результати 11 675 учнів, які склали 34 170 тестів, поріг «склав/не склав» подолало 98% від усіх учасників тестування. Високі результати Львівщини стали ще одним свідченням сумлінності і високої фахової майстерності освітян Львівщини.

«Освітянам Львівщини і колективу департаменту освіти, звичайно, приємно отримати такий результат. Але він є з присмаком гіркоти. Бо потужні в освітньому плані регіони, з якими ми змагалися у мирних умовах, не мали можливості забезпечити нормальні умови навчання для дітей через російську агресію проти України. Тому ми будемо обговорювати рейтинги і радіти за результати після нашої перемоги. А зараз нас тішить кожен успіх наших колег з Харківщини, Сумщини, Чернігівщини, Донеччини, Луганщини, Запоріжжя, Миколаївщини, Херсонщини. Нас тішить кожна дитина, яка зможе піти у школу, і кожен вчитель, який зможе навчати учнів», – прокоментував директор департаменту освіти і науки ЛОВА Олег Паска.

Читайте також: Навчання без телефонів: що чекає школярів у новому навчальному році у Львові, — ВІДЕО

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *