3 поради, як вибрати найкращі прикраси для вашого вбрання

Правильно підібрані ювелірні вироби https://kviten.in.ua/serezhky-zi-vstavkamy/ можуть підкреслити ваш стиль, змусити вас виглядати чудово та відчувати себе приголомшливо. З іншого боку, неправильні прикраси, залежно від того, з чим ви їх поєднуєте, можуть змусити вас виглядати незграбно і незручно.

3 поради, як вибрати найкращі прикраси для вашого вбрання

1. Розмір є ключовим

Розмір вибраних прикрас має відповідати вашому вбранню. Дуже маленькі прикраси можуть бути затьмарені вашим нарядом, перевершивши причину, по якій ви її носили. З іншого боку, дуже великі прикраси можуть виглядати незграбними.

Маленькі та прості прикраси поєднуються з візерунковими та насиченими нарядами. У такому випадку відмінно підійдуть сережки кафи срібло, сережки-гвоздики і маленькі перлинні намиста. Великі прикраси підходять до простих нарядів.

Якщо ви носите просту блузку та джинсові штани, до них можна додати товсті браслети або намисто. Однак, якщо ви хочете створити консервативний або офіційний образ, ви можете приєднати невеликі і прості прикраси до простих однотонних нарядів.

2. Колір одягу та прикрас

Колір також важливий при виборі ювелірних виробів, якщо ви не хочете виглядати як веселка. Золоті та срібні прикраси підходять до будь-якого одягу, а також нейтральні кольори чорний, білий та сірий. Якщо вам потрібно щось інше, використовуйте коло кольорів. Вибирайте прикраси в тому ж сімействі кольорів, що і ваш наряд, наприклад зелений і жовто-зелений. Ви також можете вибрати протилежні кольори на колесі, наприклад зелений і фіолетовий.

Незважаючи на те, що кольорові прикраси виглядають чудово, прикраси з більш ніж двома кольорами можуть виглядати напруженими і не підходять до вашого вбрання.

3. Визначте свій стиль

Ваш стиль визначає прикраси, які ви виберете. Він встановлює правила використання аксесуарів. Дизайн вашого вбрання та випадок також будуть диктувати аксесуари, які ви виберете. Для кращого розуміння ви можете користуватись наступними правилами:

  • Щоб створити професійний образ, ви можете вибрати прості прикраси, такі як сережки-гвоздики та просте намисто. Якщо вам потрібен класичний вигляд, перлове намисто в поєднанні з діамантовими сережками стане яскравим вибором.
  • Ви повинні носити ювелірні вироби великого розміру, коли хочете створити ефектний образ, і намиста з нагрудником і сережки-люстри, коли створюєте гламурний образ.
  • Насправді, ви можете не вибрати ідеальні прикраси для свого стилю з першого разу. Тож, можливо, вам доведеться спробувати різні комбінації, перш ніж вибрати ту, яка ідеально доповнює ваш стиль.
  • Поєднання прикрас до вашого вбрання дозволить вам виглядати чудово. Але поєднання ювелірних виробів з тоном шкіри та одягом зробить вас найкращою.
  • Срібло чудово підкреслює найхолодніші відтінки шкіри, а золото виділяє теплі відтінки шкіри для людей із темним волоссям.

Але не бійтеся експериментувати зі стилем. Якщо у вас є бажання створити щось унікальне, скористайтеся цим.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *