Що робити з автомобільним каталізатором, який вам не потрібен?

Автомобільні каталізатори – найпопулярніший вид вторинної сировини в переробних компаніях, оскільки цей елемент вихлопної системи містить дорогоцінні метали. Незважаючи на те, що запчастини розраховані на пробіг 50000 — 100000 кілометрів, більшість моделей ламається набагато раніше, тому дізнатися, які наразі скупка каталізаторів ціни – відмінне рішення, якщо ви хочете отримати додатковий прибуток без особливих зусиль.

Що робити з автомобільним каталізатором, який вам не потрібен?

Основні причини виводу каталізатора з ладу

Автокаталізатор – досить крихка деталь, до несправності якої можуть призвести такі фактори:

  • Любов водія до «екстремальної» їзди.
  • Регулярні поїздки бездоріжжям або просто поганими автошляхами.
  • Використання неякісного палива із присадками.
  • Різкі перепади температур.
  • Попадання машинних масел, незамерзання та інших технічних рідин в камеру згоряння.
  • Недотримання автовласником правил експлуатації запчастини.

Зрозуміти, що каталізатор став непридатним, нескладно. Про поломку свідчить значне збільшення вихлопних газів, крім того, викиди набувають неприємного їдкого запаху. Іноді пристрій просто забивається сажею – у цьому випадку досить самостійно прочистити його. Якщо це не дало позитивних результатів, варто звернутися до пункту прийому.

Для чого взагалі потрібен каталізатор

У сучасному автомобілі є багато непотрібних, на думку звичайних водіїв, пристроїв, від яких одні проблеми. У цьому списку впевнено лідирує каталітичний нейтралізатор, при тому, що власники транспортних засобів, де його встановлено, не поспішають продавати їх і купувати дешеві вітчизняні чи російські машини. А ось усі хороші іномарки оснащені каталізатором, оскільки провідні автовиробники намагаються знизити шкоду, яку завдає автомобільний транспорт на екологію планети. Тому й був придуманий досить складний і дорогий пристрій, що допалює вихлопні гази, щоб знизити шкідливі викиди в атмосферу.

Більше того, багато виробників зробили так, що машина не заведеться, якщо каталізатор відсутній або несправний. Звичайно, наші умільці можуть оминути всі ці заборони, але фахівці не радять зовсім відмовлятися від каталізатора, у крайньому випадку, міняти його на пламегасник.

Головною причиною того, що ми незадоволені фактом наявності у вихлопній системі каталітичного нейтралізатора, є його дорожнеча. На жаль якість пального в нашій країні не сприяє тривалому терміну експлуатації каталізатора, він прогорає набагато швидше, ніж заплановано. Але здешевити заміну пристрою можна, здавши стару деталь в брухт. Наявність у ній рідкісноземельних металів, паладію, родію або іридію дозволяє отримати хороші гроші, але тільки в тому випадку, якщо здавати компанії, що займається переробкою.

Зовсім не обов’язково знаходиться у Києві, щоб мати можливість здати каталізатор за вигідною ціною. Можна упаковати його і надіслати Новою Поштою, отримавши гроші післяплатою. Таким чином, усі бажаючі зможуть утилізувати цінну деталь за добрі гроші, адже перекупники у провінції часто дають мізер.

Як здати каталітичний нейтралізатор машини будь-якої моделі та марки, що вийшов з ладу? Для цього потрібно зробити три кроки:

  • Зателефонувати до компанії.
  • Дочекатися швидкої оцінки каталізатора.
  • Привезти його та отримати гроші готівкою або на карту.

Компанія, як правило, гарантує справедливу оцінку, тому продаж старого каталізатора буде способом економії для покупки нового або для встановлення пламегасника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *