Сміттєвий департамент Львівської міськради очолила Оксана Кошак

[ad_1]

Сміттєвий департамент Львівської міськради очолила Оксана Кошак
Львівський департамент з питань поводження з відходами очолила Оксана Кошак.
18 серпня Оксану Кошак призначили очільницею департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Зазначається, що раніше вона очолювала відділ роздільного збору органіки ЛКП "Зелене місто", а також є позаштатною радницею міського голови Львова.

Довідка
У 2002 Оксана Кошак закінчила Львівський банківський інститут Національного банку України (спеціальність — облік та аудит). Працювала торговим представником ТзОВ ГОЛОГОРИ (2002-2003 роки), керівником торгового відділу ПП ІНТЕРГРУП (2004-2006 роки), керівником групи продажу ТзОВ з ІІ НУТРИЦІЯ-Україна, корпорація DANONE (2006-2016 роки), директором ЛКП "Лев" (2016-2020 роки), позаштатним радником львівського міського голови (2020-2021 роки), керівником відділу організації роздільного збору органічних відходів ЛКП "Зелене місто" (2020-2021 роки).
У мерії додали, що Оксана Кошак є експертом-доповідачем з питань поводження з тваринами на форумах, семінарах, лекціях; учасником та співкоординатором впровадження в освітню програму Львова уроків гуманного поводження з тваринами "Маленький принц "Львів, що любить тварин"; консультантом з питань поводження з тваринами для органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, громадських організацій. Також у 2017 році вона отримала почесне звання "Кращий господарник року у вирішенні соціально-економічних питань" відповідно до постанови президії ЦК Профспілки України; фахівцем зі залучення бізнесу, міжнародних партнерів до допомоги у реалізації проектів змін та запровадження міжнародних інноваційних рішень для України.
Читайте також: Історія Палацу Потоцьких у Львові: про "життя" розкішної споруди міста, — ФОТО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *