РНБО ввела санкції проти нардепа Деркача, Гужви та Шарія

[ad_1]

РНБО ввела санкції проти нардепа Деркача, Гужви та Шарія
Рада нацбезпеки і оборони на засіданні 20 серпня ухвалила рішення про застосування персональних обмежувальних санкцій щодо народного депутата Андрія Деркача та інших підсанкційних у США людей. Також санкції впровадили проти антиукраїнських медійників, зокрема засновника видання "Страна" Ігоря Гужви.  
Про це на брифінгу за результатами РНБО повідомив секретар Олексій Данілов, повідомляє Lb.ua.
Також санкції ввели проти Алли Бондаренко, Ольги Шарій та Анатолія Шарія. Щодо Гужви – накладено санкції і на пов’язані з ним медійні юридичні особи.
Крім того, наклали санкції на російські сайти та персонально на бойовика Пушиліна, який реєструє свої медіа на тимчасово окупованій території.
РНБО також вжила санкції проти представників окупаційної влади в Криму.
"Це сім пунктів по цьому питанню. В даному рішенні є представники, які на окупованій території Криму – судді, які незаконно судять українців, генералітет і служби російської розвідки, ЗМІ в Криму та окупованих частинах Донбасу", – пояснив Данілов.
Ознайомитися зі списком можна буде після публікації відповідного указу президента. 
"Ми цим рішення майже закриваємо кейс (американських санкцій. — Ред.), лишилися дві чи три особи. Всі медійні ресурси, які мають відношення до цих осіб, теж під санкціями", – заявив Данілов. 
Нагадаємо, Ігор Гужва втік з України ще в 2018 році. Проти нього заведено справу за вимагання коштів за нерозміщення компромату. 
Анатолій Шарій і його дружина Ольга також живуть не в Україні, але це не заважає їм реєструвати тут свою політичну партію та медіаресурс.
Деркач в липні уникнув потрапляння в санкційний список РНБО, який сформувався після застосування обмежувальних заходів з боку Штатів. Також до нього тоді не потрапив і нардеп Олександр Дубінський.
Читайте також: ТОП-10 контрабандистів, проти яких РНБО ввела санкції: у списку — двоє львів’ян
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *