У Львові відкрили виставку театральних світлин із 14 країн світу, - ФОТО

[ad_1]

У Львові відкрили виставку театральних світлин із 14 країн світу, - ФОТО
У Львові відкрили виставку в рамках Міжнародного фестивалю театральної фотографії "Інтермедія".
30 серпня в дворику Першого театру виставкою світлин розпочався Міжнародний фестиваль театральної фотографії "Інтермедія". Про це повідомила кореспондентка сайту 032.ua.
Виставка складається із 25 світлин фотографів із 14 країн світу. Зокрема представлені унікальні кадри вистав театрів із Філіппін, Бразилії, США, Польщі, Шотландії, Мексики, Хорватії, Чехії, Фінляндії, Ірану. Також тут є роботи фотомитців зі Львова, Дніпра, Києва, Житомира, Рівного та Кропивницького.
"Експозиція сформована таким чином, щоб показати цільний сучасний художній образ театру. Все те, що створює мистецьку картинку, і як її зміг зловити фотограф. Це і сценографія, і образ актора… Є кадри із академічних класичних театрів, дитячих, танцювальних, сучасних експериментальних тощо. Так, у експозиції презентована світлина з Бразилії, де вистава тривала 810 годин і ставилася більше 7 років", — розповіла кураторка виставки, організаторка фестивалю Дарина Балабай.

Як зазначають ініціатори дійства, мета проєкту — дослідження та візуалізація театрального дійства та різноманіття сценічних образів на сценах театрів різних країн світу.
"Це передмова, це інтермедія до самого фестивалю. Він відбуватиметься 2-17 вересня в Галереї сценографії у Львові. Експозиція доповниться сучасною скульптурою Віктора Проданчука. Також там відбуватимуться творчі зустрічі з акторами, режисерами, художниками театру, фотографами. Окрім цього, буде проведено майстер-клас з фотографії у Першому театрі", — розповіла Дарина Балабай.
Читайте також: Біля годовицького костелу на Львівщині провели мистецький пленер, щоб привернути увагу до стану храму
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *