"15 вкрадених життів": виставка у Львові про жертв насильницьких зникнень в окупованому Криму, - ФОТО, ВІДЕО

[ad_1]

"15 вкрадених життів": виставка у Львові про жертв насильницьких зникнень в окупованому Криму, - ФОТО, ВІДЕО
У центрі Львова відкрили виставку "15 вкрадених життів", яку підготувала команда "КримSOS".
На площі Ринок біля Ратуші презентували виставку "15 вкрадених життів", яка присвячена жертвам насильницьких зникнень в окупованому Криму. Про це з місця події повідомила кореспонеднтка сайту 032.ua.
Експозиція виставки складається із 15 портретів та історій тих, кого ще досі не знайдено ні живими, ні мертвими з часів окупації Криму. Серед них — Іслям Джеппаров, Ервін Ібрагімов, Арлен Терехов, Руслан Ганієв, Сейран Зінедінов, Джевдет Іслямов, Федір Костенко, Арсен Алієв, Мухтар Арісланов, Іван Бондарець, Ескендер Апселямов, Валерій Ващук, Василь Черниш, Тимур Шаймарданов, Ескендер Ібраїмов. Як зазначають організатори, це не лояльні до окупаційної влади українські та кримськотатарські активісти або родичі когось із них.

"Це 15 людей, місце перебування яких досі невідоме, більшість з них пропали відразу після анексії Криму 2014 року. Відповідно причини їхнього зникнення майже ідентичні — спротив окупаційній владі або релігійні мотиви…", — розповіла представниця кримськотатарського народу Сусанна Зейнідінова.

За даними ГО "КримSOS", за весь час російської окупації жертвами насильницьких зникнень в окупованому Криму стали 44 людини, 23 з них були викрадені, але пізніше знайдені живими, а шестеро — були знайдені мертвими.
Зазначимо, що виставку організувала ГО "КримSOS" в рамках інформаційної кампанії "Find&Free". Експозиція мандрує різними містами, спрямована на пошук зниклих і звільнення незаконно затриманих мешканців та активістів у Криму і підтримки їхніх сімей.
Читайте також: Телепорт в історію: мандрівка в середньовічне княже місто під Львовом, — ФОТО, ВІДЕО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *