В Україні відкрили збір коштів на підтримку захисників та їх сімей

[ad_1]

В Україні відкрили збір коштів на підтримку захисників та їх сімей

В Україні почали збирати кошти на допомогу захисників та їх сімей. 

Український ветеранський фонд (УВФ), що діє при Міністерстві у справах ветеранів України, розпочав збір коштів на підтримку ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих захисників, їхню подальшу реінтеграцію до мирного життя.

Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час включення до інформаційного марафону національних телеканалів.

«Оприлюднюємо реквізити банківських рахунків, на які українські та міжнародні донори можуть спрямовувати кошти та підтримувати родини наших захисників, а також ветеранський бізнес в Україні, – розповіла Юлія Лапутіна. – Ми розробили дуже прозору процедуру щодо сприяння ветеранським проектам, які дійсно на це заслуговують. Наразі в умовах війни існує дуже велика потреба в тому, щоб надати їм швидкі гроші».

Очільниця Мінветеранів зазначила, що на період дії воєнного стану в Україні УВФ відпрацював нові алгоритми роботи. Так, планується до запуску програма з мікрофінансування ветеранського бізнесу, який в умовах сьогодення ліг здебільшого на плечі родин та близьких ветеранів, які знову стали на захист нашої країни.

“Кошти, які надходитимуть на рахунки Українського ветеранського фонду, будуть спрямовані на підтримку родин українських захисників. У зв’язку з воєнними діями мільйони людей були вимушені переїхати у більш безпечні регіони України, зокрема, це родини тих, хто наразі захищає державу.

Багато людей мали невеличкий сімейний бізнес – кав’ярні, перукарні, тощо. Тож ми хочемо надати підтримку таким родинам, це невеликі грантові проекти – до 20 тисяч гривень”, – наголосила Юлія Лапутіна.

Реквізити Українського ветеранського фонду

  • ЄДРПОУ 44565396 МФО 820172
  • UA388201720313231001301022947
  • Державна казначейська служба України м. Київ

Читайте також: 5 хористів капели «Дударик» вступили у лави ЗСУ

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *