У притулок "Домажир" біля Львова привезли 17-річну ведмедицю, - ФОТО

[ad_1]

У притулок "Домажир" біля Львова привезли 17-річну ведмедицю, - ФОТО
У ведмежому притулку "Домажир", що біля Львова, — поповнення.
30 серпня у "Домажирі" з’явилася ще одна клишонога мешканка — ведмедиця Марта. Про це кореспондентці сайту 032.ua повідомила менеджерка з маркетингу притулку Ольга Федорів.
Ведмедицю Марту привезли із села Добрівляни, що розташовується на Стрийщині. Раніше вона була циковим ведмедем, згодом органи влади її конфіскували. У 2008 році ведмедицю купили і з цього часу вона мешкала біля ресторану на Стрийщині.
"Ресторан закрився, але власник далі її утримував. А тепер добровільно погодився передати ведмедицю нам у притулок", — розповіла Ольга Федорів.
Після проходження адаптації Марту переселять у великий лісовий вольєр. Варто додати, що наразі у "Домажирі" вже є 29 ведмедів.

Довідка: Ведмежий притулок "Домажир" — унікальний природний еко-освітній простір для порятунку бурих ведмедів, що розташований за 15 км від Львова в селі Жорниська. Заснований за підтримки Міжнародного благодійного фонду "ЧОТИРИ ЛАПИ" (Австрія). Притулок допомагає повноцінно жити клишоногим, яких врятували із притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів.
Читайте також: У Львові з’явився перший в Україні сенсорний сад для собак, — ФОТО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *