Штам "Дельта" на Львівщині підозрюють у 30 мешканців

[ad_1]

Штам "Дельта" на Львівщині підозрюють у 30 мешканців
У Львівській області в 30 людей підозрюють наявність коронавірусу, викликаного саме штамом "Дельта".
Зараження штамом "Дельта" підозрюють ще у 30 осіб на Львівщині, серед яких двоє дітей. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.
"Зразки тестів цих 30 осіб відправили на дослідження до Центру громадського здоров’я МОЗ України Києві. Нагадаємо, що наявність Дельта-штаму на Львівщині раніше підтвердили у 24-х осіб, один з яких, 36-річний чоловік, помер, бо запізно звернувся за медичною допомогою. Пацієнт не був вакцинований", — зазначила керівниця Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, експертка департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з епідеміології та вакцинопрофілактики Наталія Іванченко.
Вона також розповіла, що за останні три тижні заповненість ліжкомісць в закладах охорони здоров’я зросла від 4 % до 15%.
"Жоден з померлих не був вакцинований. Жоден пацієнт з тих, які перебувають у реанімаційних відділеннях, не є вакцинованим. Тому вкотре наголошую, що всі вакцини захищають від летальних наслідків захворювання і від важкого перебігу", — наголосила епідеміологиня.
Вона також додала, що при найменших ознаках ГРВІ, необхідно звернутися до сімейного лікаря і здати ПЛР-тест: це важливо, адже контактні особи повинні залишатися вдома і також обстежитися.
Як відомо, на Львівщині вже зафіксували нову хвилю коронавірусу. Також очільник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА розповів про те, чи варто у зв’язку з погіршенням ситуації із коронавірусом очікувати у області чергового локдауну. Детальніше про це читайте за посиланням.
Читайте також: Вакцинація від COVID і міфи: головна епідеміологиня Львівщини спростувала фейки
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *