У Львові проведуть безкоштовний тренінг з тактичної медицини

[ad_1]

У Львові проведуть безкоштовний тренінг з тактичної медицини

Одноденний тренінг з тактичної медицини у Львові відбудеться 17 серпня.

17 серпня Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій запрошує охочих на одноденний тренінг з тактичної медицини. Навчання проведе інструктор з бойовим досвідом, для участі потрібно зареєструватись. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Під час тренінгу є змога дізнатись, як надати допомогу і діяти при масивних кровотечах; тяжких травмах грудної клітини; опіках та переломах; другорядних ушкодженнях; як проводити евакуацію поранених; також відпрацюють усі критичні ситуації з усіма необхідними засобами.

Навчання триватиме впродовж 4 годин, із 10:00 до 14:00. Місце збору на вулиці Пекарській, 41 об 09:45). Участь можуть взяти охочі від 16 років. Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням: 

  • https://docs.google.com/forms/d/15WS1HBnrRmTuvVlJxNpkzWzULp6HR94dX0XM_NeMUVQ/edit?fbclid=IwAR37AXCezsCINlBKc3oVIKCZY07XF0yF19FUqlJVstL8nO-437Cs20cva7c

Довідка. Центр надання послуг учасникам бойових дій працює у Львові на вул. Пекарській, 41 з  2016 року. Саме тут ветерани та їхні сім’ї отримують інформаційні, соціальні, психологічні та юридичні послуги, допомогу у працевлаштуванні, скерування на оздоровлення. Працівники організовують різні освітні, культурні та розважальні заходи та проекти. Також центр приймає документи на міські програми соціального захисту бійців та їх рідних (на час повномасштабної війни ця послуга тимчасово призупинена)

Читайте також: Львівський медик отримав почесну відзнаку за досягнення у військовій службі

Фото на головній умовне: odrex.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *