Знижка 20% на популярні аналізи в лабораторії CSD

Контроль стану здоров’я надзвичайно важливий у наш час, та допомагає уникнути виникнення хвороб, особливо тих, які спричинені порушенням роботи систем організму. Самостійно визначити таке порушення дуже складно, і неможливо у більшості випадків, адже часто воно не має чіткої симптоматики. Саме тому рекомендується сформувати звичку, та на регулярній основі перевіряти своє здоров’я.

Медична лабораторія CSD пропонує безліч аналізів, як специфічних, так і основних. З акцією “Здоров’я щодня” ви заощадите 20% вартості на найпопулярніших аналізах!

Які аналізи необхідно здавати регулярно? 

Серед великої кількості можливих аналізів, що проводяться в CSD lab, є й такі, що рекомендуються лікарями навіть для здорових людей, наприклад:

  • аналіз сечі;
  • загальний аналіз крові;
  • аналіз крові на глюкозу;
  • визначення рівня тиреотропного гормону;
  • перевірка роботи щитоподібної залози;
  • аналіз на глікований гемоглобін.

Такий комплекс аналізів є основою, та показує стан роботи всього організму. Регулярне обстеження вбереже вас від раптового розвитку важких хвороб.

Акційна пропозиція “Здоров’я щодня” від CSDlab

В будні дні ви маєте змогу отримати знижку 20% на проведення найбільш популярних, основних аналізів, та контролювати стан свого здоров’я не витрачаючи багато коштів.

Кожного дня (крім вихіднихдіє окрема акційня пропозиція:

виявляє інфекції, порушення роботи сечовидільної системи та дає загальну інформацію про стан здоров’я;

проінформує вас про стан кровотворної системи, перевірить наявність патологічних процесів, їх активність, та перевірить основні функції крові;

дозволяє оцінити вуглеводний обмін, порушення якого є наслідком або призводить до багатьох хвороб: серцево-судинних, нервових, зорових захворювань, ниркової недостатності, рак підшлункової залози, панкреатит тощо; 

  • Щочетверга  B030 Тиреотропний гормон (ТТГ)

один з найважливіших аналізів, що відображає коректність функціонування гормональної системи, яка відповідає за роботу всіх органів;

  • Щоп’ятниці  B075 — Глікований гемоглобін (HbA1c)

обов’язковий аналіз для людей зі схильністю до цукрового діабету, або хворих на нього.

Акція “Здоров’я щодня” діє у всій мережі лабораторних офісів CSD (ЛО), у більш ніж 20 містах України, крім партнерських (ПЛО).

Зверніть увагу, що в одному замовленні може бути тільки одна акційна пропозиція, вони не сумуються між собою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *