Студент із Львівщини раптово помер у день вакцинації

[ad_1]

Студент із Львівщини раптово помер у день вакцинації
19-річний студент із Львівщини помер у день вакцинації. 
13 вересня ввечері помер студент 3 курсу спеціальності "Філологія" Українського гуманітарного інституту Володимир Сало. Попередня причина смерті — серцево-легенева недостатність, набряк легень, гостра коронарна недостатність. Про це повідомили на сайті інституту. 
Остаточна причина буде відома через місяць після завершення медичних досліджень. 
Відомо, що 13 вересня о 14:30 він вакцинувався від коронавірусу. До вечора почував себе добре, о 18:30 вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри.
Пізніше піднялася температура, о 20:15 почалися судоми. О 20:35 зник пульс і дихання. Медичні працівники інституту робили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20:45. Швидка реанімувала хлопця годину.
Хлопець народився у селі Добросин Львівської області. Сім’я була багатодітною, всього 5 дітей, він був наймолодшим сином. У 2019 році вступив в Український гуманітарний інститут на спеціальність "Філологія". Всі відгукуються про нього дуже добре, він був серцем будь-якої компанії, веселим, позитивним. Навчався на відмінно, брав активну участь у соціально-культурному житті навчального закладу. Протягом усього навчання працював репетитором англійської мови онлайн. Любив читати, був дуже допитливою людиною.
Він був добрим і чуйним. Декілька разів він, з бажання врятувати чиєсь життя, здавав донорську кров. Допомагав як волонтер на Святі подяки в Києві 12 вересня.

Читайте також: Померла професорка Франкового університету у Львові
Фото на головній: ugi.edu.ua
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *