Стало відомо, коли вулиця Пекарська стане проїзною

[ad_1]

Стало відомо, коли вулиця Пекарська стане проїзною
Відремонтовану вул. Пекарську для проїзду відкриють 6 вересня.
Ремонт вулиці Пекарської у Львові практично завершений. Для руху транспорту її відкриють у понеділок, 6 вересня. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Як зазначили у ЛКП "Львівавтодор", станом на 31 серпня вже виконані роботи з влаштування дорожнього полотна, а саме: замощено мозаїкою всю проїзну частину вулиці, на завершальній стадії влаштування покриття велосипедних доріжок і тротуарів, та завершуються роботи з санації (укріплення) діючого колектора.
"Відкрити вулицю для проїзду плануємо 6 вересня, оскільки згідно з технічними вимогами, дорожнє покриття (мозаїка) має набрати міцності перед відкриттям руху транспорту", — повідомили у ЛКП "Львівавтодор".
Нагадаємо, виконує роботи підрядна організація ТзОВ "Вельт-Капітал". Вартість робіт — 109,4 млн грн. Проєктом реконструкції вул. Пекарська, який розробило ЛКП "Інститут просторового розвитку", передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку. Також проєктом передбачені умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення. Влаштування благоустрою території.
Раніше міський голова Львова Андрій Садовий зазначав, що до 1 вересня Пекарська має бути вже відкритою. 
Читайте також: У Львові на пів року перекриють вулицю Єфремова
Фото на головній: Роман Балук
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *