Ремонт вулиці Бандери у Львові: коли мають відкрити першу ділянку, - ФОТО, ВІДЕО

[ad_1]

Ремонт вулиці Бандери у Львові: коли мають відкрити першу ділянку, - ФОТО, ВІДЕО
У Львові планують відкрити першу відремонтовану частину вулиці Бандери у Львові до 24 серпня. 
Станом на 12 серпня у Львові триває реконструкція вулиці С. Бандери. Відкривати вулицю для проїзду будуть поетапно. Ділянку від вул. Чупринки до вул. Коновальця планують відкрити до 24 серпня. Про це під час брифінгу розповів мер міста Андрій Садовий, повідомляє кореспондентка 032.ua. 
За словами Андрія Садового, 90% усіх мереж вже замінено і частина вул. Бандери вже забрукована. До Дня Незалежності хочуть відкрити проїзд від вул. Чупринки до вул. Коновальця. Коли ми відкриють цю ділянку, то трамвай ще не поїде, але проїзд буде дозволений для приватного транспорту, велосипедистів. Загалом на вулиці Бандери мають завершити ремонтні роботи до кінця року. 
Окрім того, він зазначив, якщо подивитись на цей проєкт, який виграв тендер, то він суттєво відкоригований із часом. На фініш будуть мати прекрасну вулицю із хорошим освітленням, велодоріжками, хідниками, кишеньками для паркування машин.
Одне із питань, яке не було враховано проєктом — це підпірна стінка біля Органного залу, бо вона нахилена. Довжина становить 170 м. Потрібно робити коригування проєкту та передбачати кошти.
За словами мера Львова, є також проєкт ремонту вул. Федьковича і зараз департамент житлового господарства та інфраструктури міськради повинен продумати логістику як його реалізувати. У бюджеті коштів не передбачили на це, але якщо знайдуть варіанти дофінансування, то можливо частину дороги ще зроблять цього року. 

Довідково. Проєктно-кошторисна документація на реконструкцію вул. С. Бандери у Львові була розроблена у 2020 році проєктною організацією ТзОВ "ТрамДорПроект" на замовлення "Львівавтодору".
Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км. Загальна вартість реконструкції становить 209 499 990 грн.
Читайте також: Марш Нескорених, забіг у вишиванках та святковий концерт: як Львів відзначатиме День Незалежності, — ВІДЕО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *