Сьогодні Львів попрощається із двома захисниками, - ФОТО

[ad_1]

Сьогодні Львів попрощається із двома захисниками, - ФОТО

У вівторок, 12 вересня, Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Самольотовим та Петром Бардаком, які загинули у бою, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це повідомила Львівська міська рада.

Чин похорону обох воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Відтак Віталія Самольотова поховають на Личаківському кладовищі. А Петра Бардака на кладовищі поховають у рідному селі Ліщин (колишнього Жидачівського району) Львівської області.

Довідково

Віталій Самольотов (07.02.1975-06.09.2023). Народився в селі Туїм (республіка хакасія, російська федерація). У 12-річному віці переїхав до своєї бабусі до Львова. Навчався у Середній загальноосвітній школі №40 міста Львів. Після завершення навчання займався реставрацією церков. Протягом останніх 15-ти років працював у ресторанній сфері у Львові. У вільний час захоплювався рибальством, обожнював собак.

Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави на східному напрямку у лавах 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. У Віталія Самольотова залишилися родина та друзі.

Петро Бардак (31.07.1990-01.08.2023). Уродженець села Ліщин Львівської області. Навчався у Комунальному закладі загальної середньої освіти І-го ступеня №16 села Ліщин, згодом вступив до Комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 села Грусятичі. Після завершення навчання проходив військову службу в Полтаві. Згодом працював у Львівському комунальному підприємстві «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району». У вільний час захоплювався рибальством та футболом.

Фото: ЛМР

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Боронив державу на східному напрямку. У Петра Бардака залишилися мама, двоє сестер та двоє братів. 

Читайте також: Яка ситуація на фронті станом на сьогодні: зведення Генштабу

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *