Під час демонтажу аварійної стінки на вулиці Бандери виявили кістки: до робіт залучатимуть археологів

[ad_1]

Під час демонтажу аварійної стінки на вулиці Бандери виявили кістки: до робіт залучатимуть археологів

Йдеться про ремонтні роботи з демонтажу аварійної стінки і облаштування схилу біля Органного залу. 

Станом на 25 жовтня у Львові під час проведення ремонтних робіт з демонтажу аварійної стінки і облаштування схилу біля Органного залу виявили, ймовірно, людські кістки. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Як повідомив директор «Львівавтодору» Микола Власюк, підприємство залучатиме до роботи археологів, які супроводжуватимуть проєкт до завершення земляних робіт.

«Станом на зараз біля Органного залу, де ми облаштовуємо простір, виявлені кіски. Ми запросили рятувальну археологічну службу, вони забрали всі ці елементи на дослідження. Відтак ми з ними укладаємо договір для супроводу проєкту. Тому сьогодні роботи не проводимо, укладаємо договір і продовжуємо вже спільно з археологами», — зазначив Микола Власюк.

На цьому просторі проведені роботи з підведення водопроводу, проведена каналізація, підготовлені системи для влаштування ливневої каналізації, провели демонтаж первинної підпірної стінки, адже тут є дві стінки: перша – зовнішня, блокова, і друга – монолітна. Готуються до облаштування дорожнього покриття та схилу. Планують завершити роботу до кінця року. 

Читайте також: У Львові погодили будівництво комунального ринку: подробиці та візуалізація

Фото на головній: Романа Каймана 

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *