На львівському сміттєвому заводі буде понад 100 робочих місць: подробиціНа львівському сміттєвому заводі буде понад 100 робочих місць: подробиці

На Пластовій у Львові планують запустити підприємство у серпні 2023 року.

У Львові на Пластовій створюють сміттєпереробний завод. Там працюватимуть від 130 до 155  людей. Цього року набиратимуть керівний склад. Про це повідомив медіахаб Тvoemisto.tv.

Керівник ЛКП “Зелене місто” Тарас Калужний зазначив, коли підрядник збудує комплекс, то впродовж року вестиме нагляд за функціонуванням комплексу, а також нестиме відповідальність за будь-які поломки, за усунення дефектів.

“Станом на сьогодні підрядник (польська компанія Control Process S.A.) проводитиме навчання майбутнього персоналу. А ми як замовник цього року набиратимемо керівний склад”, – розповів Тарас Калужний.

Проєктована потужність заводу становить 250 тисяч тонн сміття на рік. Підприємство мають запустити до 10 серпня 2023 року. 

Зазначимо, у вересні 2021 року Державна інспекція архітектури та містобудування України видала дозвіл на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові.

Читайте також: У Львові за допомогою Канади планують збудувати патронний завод

Фото на головній: візуалізація, опублікувала Львівська міськрада

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *