У Львові багато дітей хворіють на ковід: які основні симптоми та що варто знати батькам, - ВІДЕОУ Львові багато дітей хворіють на ковід: які основні симптоми та що варто знати батькам, - ВІДЕО

У Львові фіксують значну кількість хворих на коронавірус серед дітей. 

23 січня на фейсбук-сторінці мер Львова Андрій Садовий зазначив, що наразі у місті все більше дітей хворіють на коронавірус. Вони хворіють значно частіше, ніж це було під час попередніх хвиль ковіду. Понад 100 дітей госпіталізовано. 

За словами міського голови, якщо раніше хворих приймали лише у ОХМАТДИТ, то тепер залучили міську лікарню на Орлика. Окрім того, створили також відео, з якого можна дізнатися важливі поради від медиків.

Зокрема, основні симптоми коронавірусу у дітей:

  • підвищена температура;
  • слабкість;
  • нежить;
  • кашель. 

За словами керівниці Центру педіатрії Ірини Бережної, штам, який наразі циркулює, характерний швидким розвитком хвороби, високою заразністю у дуже скороченим інкубаційним періодом. 

Хворіють як немовлята, так і школярі. Найперше, що варто зробити, – звернутися до сімейного лікаря. Більшість дітей може лікуватися в амбулаторних умовах. Коли є прояви респіраторної інфекції, не варто відводити дітей у садок та школу. 

“Сьогоднішній штам коронавірусу шириться надзвичайно швидко. Якщо на початку тижня в колективі, класі чи групі хворіє одна людина, то через кілька днів заражаються всі. Ми вже точно знаємо це з власного досвіду, тому давайте домовимось – якщо ви зараз себе погано почуваєте, вас турбує біль у горлі або нежить, то побудьте завтра вдома”, – зазначив Андрій Садовий. 

Читайте також: Дистанційне навчання у Львові для 5 – 11 класів стартує із 24 січня

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *