На Львівщині збудують новий хлібопекарський завод: у комплекс інвестують 20 мільйонів євро

[ad_1]

На Львівщині збудують новий хлібопекарський завод: у комплекс інвестують 20 мільйонів євро

Цей завод частково збудують з потужностей, які перевезли з Харківщини.

26 серпня на фейсбук-сторінці голова Львівської ОВА Максим Козицький повідомив, що на Львівщині заклали капсулу у фундамент нового хлібопекарського заводу.

«Вперше за 50 років на Львівщині збудують хлібопекарський комплекс. Це, до слова, ще й перший об’єкт такого масштабу, який будують на території області в умовах повномасштабної війни. Згідно з новими вимогами, які набули чинності в Україні, у заводі буде бомбосховище для працівників.

У комплекс інвестують 20 мільйонів євро. Цей завод частково збудують з потужностей, які перевезли з Харківщини. Дякую інвесторам, які мають довіру та впевненість у Львівщині», — зазначив Максим Козицький. 

Роботу отримають 500 вимушених переселенців з Харкова та 2500 місцевих жителів. Запуск діяльності планують у квітні 2023 року. Окрім заводу, відкриють пекарні, де одразу ж продаватимуть продукцію. На добу вироблятимуть 150 тонн хлібних виробів.

Використовуватимуть різні технологічні стадії випікання, що дозволить заморожувати продукцію з використанням роботизованого логістичного центру з надсучасним компресорним обладнанням. Відтак, не втрачаючи якості, зможуть постачати продукцію всій Україні та працювати на експорт.

Читайте також: Як минула доба у Львові та області: головне станом на ранок 26 серпня

Фото на головній: Максима Козицького, фейсбук

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *