На Львівщині на кордоні з Польщею збудують новий пункт пропуску, - ФОТО

[ad_1]

На Львівщині на кордоні з Польщею збудують новий пункт пропуску, - ФОТО
У пʼятницю, 4 вересня, на території Польщі заклали наріжний камінь для початку будівництва нового пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі» та всієї необхідної інфраструктури. Проєкт реалізує Підкарпатське воєводство.
Окрім того, як розповів голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький, будівництво дороги до автомобільного пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі» планують завершити до кінця наступного року, повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

«19 травня 2020 року визначили інвестора для будівництва автомобільного пункту пропуску в Нижанковичі – Мальховичі. Тендер на будівельні роботи також відбувся. Усе готово до початку будівництва. Майбутній пункт пропуску розрахований для автомобілів та автобусів, вагою до 3,5 тонн. Визначена вартість робіт – 109 мільйонів злотих. А збудувати пункт пропуску плануємо за 4 роки. З українського боку до нового пункту пропуску ми будуємо дорогу», — зазначив Максим Козицький.

Роботи з будівництва автошляху (Т-14-18) Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий розпочали в березні 2021 року, попередньо завершити їх планують у грудні 2022 року. Роботи, вартість яких понад 19 млн євро, виконує польська фірма DROG-BUD Sp. Загалом з’явиться майже 46 км нової дороги.
«Мені б хотілося, щоб кордонів між Україною та ЄС не було зовсім. Тому наскільки це можливо, ми намагаємося зробити перетин державного кордону зручним, адже Львівщина є західними воротами України в Європу — і навпаки. Інфраструктура є дуже важливим фактором для співпраці, економіки та туризму», — додав очільник області.
Читайте також: Біля Львова ексрегіонал планує збудувати новий житловий район на 12 тисяч квартир, — ФОТО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *