На Львівщині на підготовку до школи дітям з багатодітних малозабезпечених сімей виплатять по дві тисячи гривень

[ad_1]

На Львівщині на підготовку до школи дітям з багатодітних малозабезпечених сімей виплатять по дві тисячи гривень
Цьогоріч уряд запровадив виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року в сумі 2000 гривень на кожну дитину.
Допомога виплачується багатодітним сім’ям, які станом на 1 серпня 2021 р. є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, та призначається на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім’ї, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік 6-18 років (включно), повідомляє департамент соціального захисту населення ЛОДА.
Як зазначають у департаменті, на Львівщині станом на 26 серпня 2021 року 9512 дітей з багатодітних малозабезпечених сімей вже отримали одноразову грошову допомогу для підготовки до навчального року на загальну суму понад 19 млн грн.
За словами т. в. о. директора департаменту соціального захисту населення Романа Андреса, виплата одноразової грошової допомоги проводиться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів.  Бюджетні кошти перераховують на рахунки одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, відкриті в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».
Читайте також: У Львові ще 145 учасникам бойових дій виплатять допомогу: перелік осіб
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *