Для відновлення залізничного сполучення Загуж-Хирів потрібно понад 350 мільйонів гривень

[ad_1]

Для відновлення залізничного сполучення Загуж-Хирів потрібно понад 350 мільйонів гривень
Сьогодні, 27 серпня, під час українсько-польської конференції “Перспективи відродження лінії 102/108” презентували дорожню карту  з відновлення сполучення Хирів-Загуж та продовження колії до Нижанкович і через прикордонне селище Мальховіце до Перемишля.
Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, попередньо робоча група провела розрахунок вартості проекту та  визначила , що для проведення робіт з відновлення  залізничного сполучення Загуж (Польща)-Хирів (Україна) необхідне фінансування у сумі 367 млн гривень, інформує пресслкужба Львівської ОДА.
“Зі свого боку ми скерували звернення до Офісу Президента та Міністерства інфраструктури із обґрунтуванням важливості проекту та потребою фінансування.  Відновлення залізничного міжнародного руху саме цією лінією дозволить замкнути так зване Бещадське кільце,  сприятиме розвитку туризму у даних регіонах. Крім того, це збільшить транспортну транзитну спроможність з боку України, де з’явиться можливість європейською колією зустрічати польських туристів тут, у Хирові, Добромилі, Нижанковичах, а також продовжити маршрут далі до Самбора і Дрогобича та подальшого сполучення з українськими курортами у Трускавці, Моршині тощо. Дякую усім дотичним представникам до напрацювання дорожньої карти,  це важливий крок до відновлення залізничного сполучення та поглиблення євроінтеграції.  Маю надію, що ця конференція приверне увагу усіх зацікавлених сторін для подальшого розвитку проекту та залучення фінансування”, — наголосив Юрій Бучко.
Нагадаємо, проект із відновлення залізничного сполучення на кордоні України та Польщі отримав ґрант від Міжнародного фонду «Відродження» на розробку дорожньої карти у сумі 300 тисяч гривень.
Читайте також: На Львівщині за 20 мільйонів відремонтують дорогу Ясениця – Новий Кропивник, — ФОТО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *