Майже третина шкіл Львова до кінця року отримає нових директорів

[ad_1]

Майже третина шкіл Львова до кінця року отримає нових директорів
У рамках перезавантаження міської освіти до кінця року майже у третини шкіл Львова зміниться директор.
11 директорів шкіл вже обрали, а зараз оголошено конкурси ще на 5 посад. Про це повідомила начальниця міського управління освіти Зоряна Довганик, передає пресслужба Львівської міськради.
У мерії пояснюють, оскільки заробітна плата з премією міста у багатьох керівників школи з вересня зросте, на конкурс подається чимало охочих — здебільшого це вчителі з інших шкіл, а також викладачі з університетів.
"11 директорів шкіл ми вже обрали із 44-ох. Також вже оголошено конкурси ще на 5 посад керівників шкіл. Йде мова про ті школи, де керівники були пенсійного віку, відповідно до закону України про освіту, з ними у 2020 році було підписано контракт на 1 рік. Контракт закінчився, є люди, які виконують обов`язки, а ми оголошуємо конкурси на заміщення вакантних посад", — розповіла Зоряна Довганик.
Варто додати, що директорам шкіл обіцяють зарплату в тисячу доларів. Так, всередині червня виконком Львівської міської ради підтримав преміювання керівників закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади: із вересня освітяни отримуватимуть по 27 тисяч гривень зарплати.
Читайте також: На Львівщині відкрили сучасний завод з виробництва преміксів: середня зарплата на ньому буде понад 26 тисяч
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *