Львів’ян попереджають про перекриття Стрийської через репетицію маршу: коли та на яких ділянках

[ad_1]

Львів’ян попереджають про перекриття Стрийської через репетицію маршу: коли та на яких ділянках
Через репетицію маршу 19 серпня перекриють частину вулиці Стрийської.
Для проведення репетиції маршу за участі військовослужбовців ЗСУ та країн-партнерів, що відбуватиметься до Дня Прапора, з 20:00 до 22:00 19 серпня буде перекрито вул. Стрийську на ділянці від вул. Сахарова до Монументу слави. У зв’язку з цим тролейбус № 25 на час репетиції не курсуватиме, а автобусні маршрути № 3А, 18 і 44 будуть об’їжджати вул. Стрийську по вул. Франка, вул. Панаса Мирного і вул. Чмоли. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Як зазначили в управлінні культури ЛМР, перекриття буде з 20:00 до 22:00 в трьох точках: на перетині вул. Стрийська — вул. Літня, на перетині вул. Героїв
"Майдану і вул. Бой-Желенського, і на перетині вул. Стрийська — вул. Сахарова. Таким чином, ділянка від вул. Сахарова до Монументу слави буде перекрита. Ідентична репетиція відбуватиметься 21 серпня, у суботу, з 8:00 год до 10:00. І вже в день проведення урочистих заходів – 23 серпня, ця ділянка теж має бути перекритою з 7:00 на кілька годин", — мовиться у повідомленні.
У зв’язку з проведенням цієї репетиції, будуть тимчасові зміни у русі громадського транспорту.
"Якщо Стрийська буде перекрита на цій ділянці на час репетиції, то тролейбус № 25 їздити не буде. А автобусні маршрути № 3А, 18 і 44 будуть об’їздити вулицю Стрийську по Франка, Панаса Мирного і Чмоли", — наголосили в управлінні транспорту міста.
Детальніше про зміни в русі громадського транспорту, з урахуванням усіх заходів до 30-річчя Незалежності України, обіцяють повідомити додатково.
Читайте також: Куди піти у Львові: ТОП цікавих подій до Дня Незалежності
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *