Львів у "червоній" зоні: як працював торговий центр у перший день посилення обмежень, - ФОТО, ВІДЕО

[ad_1]

Львів у «червоній» карантинній зоні із 30 жовтня, діють посилені обмеження. 

Із 30 жовтня Львів у «червоній» карантинній зоні. Діє низка обмежень, які стосуються різних сфер життєдіяльності. Зокрема, і роботи торгових центрів. Кореспондентка 032.ua побувала в одному із них у центрі міста та дізналася, чи дотримуються там нових посилених правил карантину. 

Якщо говорити про роботу непродовольчих магазинів, всі працівники повинні бути вакциновані двома дозами. Люди, які приходять, повинні мати також сертифікат про вакцинацію (має бути два щеплення) або негативне тестування на коронавірус. 

У перший день посилення обмежень відповідних вимог дотримувалися непродовольчі магазини у торговому центрі. На вході до конкретного магазину працівники перевіряли відповідні документи — сертифікат про вакцинацію (люди з однією отриманою дозою вакцини не змогли відвідати магазин) або негативне тестування. 

На вході у магазини облаштували також обмежувальні стрічки. Відтак, вхід можна здійснити лише після перевірки документів — сертифікату про вакцинацію чи тестування. 

На вході у магазини встановили обмежувальні стрічки, Фото: 032.ua

На вході у магазини встановили обмежувальні стрічки, Фото: 032.ua

Окрім того, у торговому центрі багато людей зібралося біля пункту вакцинації. Охочі отримати щеплення декілька годин очікували у черзі. 

У непродовольчих магазинах одного з торгових центрів міста близько 16:00 було нелюдно. За словами працівників магазинів, більшість відвідувачів — вакциновані, мало людей заходили у магазини із негативними тестами.

Пропонуємо також переглянути відео, яка ситуація була в одному з торгових центрів міста у перший день посилення обмежень: 

Нагадаємо, редакція 032.ua повідомляла, як житиме Львів під час введення нових карантинних обмежень із 30 жовтня. Вони стосуються роботи закладів громадського харчування, непродовольчих магазинів та ринків, готелів, громадського транспорту. 

Читайте також: Перший день «червоної» зони: гігантська черга на вакцинацію у Червонограді, — ВІДЕОФАКТ

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *