Куди поїхати біля Львова: ідеї для відпочинку, - ФОТО

[ad_1]

Куди поїхати біля Львова: ідеї для відпочинку, - ФОТО
Пропонуємо ідеї, куди поїхати біля Львова. 
Наразі тепла та сонячна погода на Львівщині спонукає до подорожей та відпочинку. Біля Львова є низка місць, куди можна поїхати на вихідних. Кореспондентка 032.ua створила добірку ідей та пропонує ознайомитися. 
Побачити цвітіння гортензій біля Львова
Восени на зміну лавандовим полям "прийшли" поля з гортензіями.  Їхнє цвітіння триватиме до жовтня. Одна із локацій на Львівщині із цими квітами — парк "Казкові поля" у селі Стрілки, який працює щоденно із 10:00 до 21:00. Наразі там квітне яких 17 сортів гортензій. Є можливість відпочити, насолодитися красою та зробити неймовірні фото.

Побачити осінній Трускавець
Якщо вам хочеться спокійно провести час, насолодитися природою та спілкуванням з рідними чи друзями, Трускавець — місто, яке підійде для таких прогулянок. Попри те, що воно вважається курортним і там досить багато туристів, здебільшого — це тихе, затишне та красиве місто. 
Чудова ідея буде прогулятися місцевим парком, побачити мальовничу центральну частину міста із віллами та архітектурними пам’ятками. Для охочих також проводять екскурсії. 

Відвідати равликову ферму неподалік Львова
Неподалік від Львова у Солонці Пустомитівського району є можливість охочим відвідати равликову ферму. Йдеться про господарство, яке започаткувало на Львівщині подружжя Юськевичів. Там займаються розведенням їстівних равликів. Окрім того, виготовляють до продажу та споживання цей продукт. Ця ферма є досить популярною локацією серед туристів, там проводять екскурсії, сімейні гастротури та майстер-класи. 

Відвідати ведмежий притулок біля Львова 
Біля Львова розташований один із притулків для тварин — Домажир. Йдеться саме про ведмежий притулок біля села Домажир. Всі охочі можуть можливість відвідати та насолодитися природою, краєвидами, а також побачити бурих ведмедів. Це рекреаційний центр для порятунку цих тварин. На території притулку допомагають ведмедям, яких рятують із пересувних зоопарків, цирків, готелів, ресторанів. Там надають умови тваринам, наближені до природних. 

Побачити замки Львівщини
На Львівщині налічується багато розкішних старовинних замків, які варто побачити на власні очі. Вони унікальні та прекрасні, тому можна обрати, який найбільше до душі. Ми ж у добірці згадаємо про декілька, які популярні серед туристів.   
Зокрема, про Підгорецький замок, який розташований у селі Підгірці. Його збудували у 1635 — 1640 роках із цегли та каменю у стилі ренесансу. Олеський замок є пам’яткою архітектури та історії XIII — XVIII століть. Він розташований у смт. Олесько та є одним із найдавніших в Україні.  
Золочівський замок — у Золочеві. Він раніше був як фортеця, королівська резиденція, панська садиба, в’язниця, навчальний заклад. Одними із найцікавіших експонатів є камені з зашифрованими написами. Свірзький замок у селі Свірж заклали у XV столітті. Він був оборонною мурованою спорудою, а вже сучасний вигляд набув із середини XVII століття. 

Читайте також: Куди піти у Львові: 5 локацій для осінніх прогулянок, — ФОТО
Фото на головній: Казкові поля, фейсбук
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *