Чи відновлять курсування нічних автобусів у Львові: відповідь мерії

[ad_1]

Чи відновлять курсування нічних автобусів у Львові: відповідь мерії
Розповідаємо, чи планують відновити курсування нічних автобусів у Львові. 
У березні 2020 року у Львові, коли розпочався карантин, призупинили курсування нічних автобусів у місті. Кореспондентка 032.ua вирішила дізнатися, чи можуть жителі та туристи очікувати на відновлення маршрутів у нічний час.
Як розповів начальник управління транспорту Орест Олеськів, карантин негативно вплинув на фінансовий стан підприємств, це призвело також і до відтоку водіїв. Через фінансову ситуацію та низький пасажиропотік нічні маршрути тимчасово закрили. 
Відновити нічні автобуси планують, але точну дату не вказують. Орест Олеськів зауважив, що для того, щоб працювали нічні маршрути, потрібне дофінансування підприємства. Наразі шукають такі можливості. Однак незабаром очікується наступна хвиля пандемії, тому вирішення цього питання може відтермінуватися. 
За словами очільника, запустити нічні автобуси все ж мають. Він уточнив, що це повинно відбутися до запровадження е-квитка (січень 2022 року). 
Зазначимо, наразі автобусні маршрути у Львові курсують орієнтовно до 22:30 (у залежності від маршруту), а трамвайні їздять до 23:00. 
Довідково. Нічні маршрути у Львові обслуговує підприємство АТП-1. До карантину діяло сім нічних маршрутів ( №7Н, №6Н, №5Н, №4Н, №3Н, №2Н, №1Н). 
Читайте також: Роботу маршруток Львова просять продовжити до опівночі
Фото на головній: пресслужби Львівської міськради
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *