Пилососи Electrolux: особливості та найкращі моделі

Батьком-засновником компанії Electrolux є Аксель Веннер-Грен, чиї принципи, закладені ним близько 90 років тому, досі безпосередньо впливають на якість життя домогосподарств.

Один єдиний Пилосос Electrolux, з якого все почалося: знадобилися роки інновацій та придбань, поки компанія не стала одним із світових лідерів у виробництві побутової техніки, а також техніки для професійного використання.

У 2000 році компанія Electrolux у Північній Америці продала свої права шведській компанії Electrolux Group, а на початку 2003 року компанія США була названа Aerus LLC.

Зараз компанія володіє близько 500 франшиз по всій території США та Канади під своєю новою назвою. Але Electrolux — це все ще назва, яку використовує шведська компанія Electrolux Group, яка також є виробником пилососів Eureka.

Пилососи Electrolux: особливості та найкращі моделі

Найкращі характеристики пилососів Electrolux

Лінія пилососів Electrolux — каністрові та вертикальні пилососи — пропонує ідеальні рішення для прибирання приміщень для людей, що страждають на астму та алергію.

Кожна з моделей пилососів Electrolux оснащена своїми унікальними і різноманітними функціями, але вони спрямовані на те, щоб зробити прибирання будинку легкою справою. Ось деякі загальні особливості пилососів Electrolux:

  • У них використовується система фільтрації HEPA, яка сприяє простоті використання та тихій роботі пилососу.
  • Всі пилососи Electrolux на 100% виготовлені із пластику VALOX, що означає, що він стійкий до високих температур та подряпин і не має схильності до іржі.
  • Пилососи мають надгнучку систему, яка поставляється з кількома точками, куди можна підключити всмоктувальну трубу з центрального місця в будинку.
  • Вони мають чудову силу всмоктування, збираючи 99% пилу з підлоги і 76% бруду з килимів.
  • Вони легко маневрують, що дозволяє легко керувати пилососом для всебічного збирання.
  • Кожен пилосос оснащений функціями безпеки, що запобігають перегріву двигуна.

Який пилосос Electrolux купити

Наступні рекомендації базуються на ціні та цінності моделей Electrolux.

Топ-модель Electrolux EL 7020B Oxy3 Ultra Canister Vacuum — це модель, де гроші не проблема, і ви шукаєте кращі функції, найвищу якість та продуктивність. Вона отримує щонайменше 4 зірки в онлайн-оглядах та рейтингах споживачів.

Модель Electrolux EL6984A UltraSilencer поєднує в собі гарну якість та продуктивність та ціну нижче 250 доларів. Вона також отримує не менше 4 зірок на популярних сайтах онлайн рейтингу.

Найдоступніший пилосос Electrolux EL1022A 2N1 Ergorapido — це модель, що отримала не менше 3 зірок в онлайн-оглядах споживачів, має всі основні функції і дуже легка для гаманця — вона коштує менше $150.

Обов’язково відвідайте сайт інтернет-магазину Експерт, щоб отримати більш широкий вибір пилососів Electrolux!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *