"Праця гірників має бути адекватно оцінена": міністр енергетики спустився в забій шахти на Львівщині, - ФОТО

[ad_1]

"Праця гірників має бути адекватно оцінена": міністр енергетики спустився в забій шахти на Львівщині, - ФОТО
Очільник Міненерго переконаний, що шахтарі повинні отримувати стабільну зарплату, а не від свята до свята.
Міністр енергетики України Герман Галущенко 25 серпня відвідав шахту "Степова" на Львівщині. Про це повідомили у пресслужбі відомства.
Посадовець привітав гірників напередодні їхнього професійного свята — Дня шахтаря, який відзначатимуть 29 серпня. Зазначається, що міністр спустився в забій, щоб на власні очі ознайомитись із процесом видобутку вугілля.
"Я особисто переконався, що це важка і непересічна професія. Така праця має адекватно оцінюватись державою. Ми будемо робити все можливе, щоб закрити питання із заробітної плати, і вже досягли певних рішень. Бюджет на наступний рік має враховувати реальні потреби вуглевидобувної галузі, щоб гірники отримували зарплату систематично, а не від свята до свята", — зазначив Герман Галущенко.

У пресслужбі відомства наголошують, що вже на найближчих засіданнях Верховної Ради має бути розглянуто питання щодо виділення додаткових коштів на зарплати гірників у поточному році. Крім того, Міненерго зробило розрахунки необхідної суми коштів для вугільної галузі на наступний рік і надало документи на погодження до Мінфіну. За словами міністра, від стабільної роботи вугільної галузі і наявності планових запасів вугілля залежить стале проходження опалювального сезону.
"Достатні запаси вугілля необхідні для стабільної роботи теплової генерації, яка покриває пікові навантаження. Це особливо важливо з огляду на те, що наступного року наша енергосистема має пройти два тестові періоди в автономному режимі роботи", — зауважив Герман Галущенко.
Нагадаємо, на Львівщині через затримки зарплат систематично відбуваються протести шахтарів. Нещодавно на пікет виходили жінки гірників разом з дітьми, а 4 серпня масштабну акцію влаштували під стінами Львівської ОДА.
Читайте також: На Львівщині мають виплатити заборгованість по зарплаті шахтарям: подробиці
Фото: Міністерство енергетики України
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *