Конфлікт між контролерами і пасажирами трамвая: "Львівелектротранс" проведе перевірку

[ad_1]

Конфлікт між контролерами і пасажирами трамвая: "Львівелектротранс" проведе перевірку
Через конфлікт у львівському трамваї, де виникла перепалка і шарпанина між пасажирами і контролерами, проведуть службове розслідування.
Ситуація сталася 6 вересня у трамваї №6. Як інформує видання "Діло", контролер вдарив пасажира, який став на захист жінки без квитка. Своєю чергою у "Львівелектротрансі" за цим фактом пообіцяли провести перевірку.
Як зазначає видання, один з контролерів вдарив пасажира, який спершу намагався словесно захистити жінку без квитка, а згодом хотів вийти на своїй зупинці із транспорту. Ним виявився відомий львівський журналіст та фотохудожник Олег Огородник.
"Хто не мав квитків, то передавав гроші до водія, зокрема, ця жінка. Але у неї ще залишились ще гроші у руці і контролери подумали, що вона не передала. У грубій формі один із котролерів почав у людини вимагати 200 грн штрафу. Коли люди передали їй квиток від водія, я його зразу закомпостувала і передала. Вони вирвали з її рук цей квиток. В цей час на наступній зупинці почали виходити люди і мужчина попросив його пропустити. А контролер взяв і його вдарив, сказавши, що можна виходити на інші двері", — розповідає випадкова очевидиця інциденту Марія Малетич, яка зняла відео.

Як своєю чергою повідомляють у ЛКП "Львівелектротрансі", згаданий контролер пояснив, що виявив пасажирку без квитка та попросив оплати штраф, проте інші громадяни почали за неї заступатися, спровокувавши конфліктну ситуацію.
"Станом на сьогодні в ЛКП "Львівелектротранс" за фактом ситуації у трамваї призначена службова перевірка. Підприємство звернулося з цього приводу у Львівське районне управління поліції, яке проведе перевірку та надасть правову оцінку цій ситуації. Закликаємо мешканців завчасно купувати проїзні документи, компостувати у доступний спосіб та дотримуватися встановлених правил", — зазначив начальник відділу контролю ЛКП "Львівелектротранс" Володимир Кілко.
Читайте також: Автобусний маршрут №57 знову курсуватиме Львовом
Фото на головній: Олег Огородник
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *