Франція, Німеччина, Італія та Румунія підтримали надання Україні статусу кандидата в ЄС

[ad_1]

Франція, Німеччина, Італія та Румунія підтримали надання Україні статусу кандидата в ЄС

Президент Франції Еммануель Макрон, канцлер Німеччини Олаф Шольц, прем’єр-міністр Італії Маріо Драґі та президент Румунії Клаус Йоханніс прибули у Київ та провели зустріч з президентом України. 

16 червня у Києві після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським президент Франції Емманюель Макрон заявив, що Франція, Італія, Німеччина та Румунія підтримують надання Україні статусу кандидата в члени Європейського Союзу. Про це повідомили під час пресбрифінгу. 

«Завтра Європейська комісія виступить з висновком, а наступного тижня Європейська рада ухвалюватиме рішення щодо європейської перспективи України.

Ми всі вчотирьох підтримуємо надання Україні статусу кандидата в ЄС. Цей статус супроводжуватиметься дорожньою картою, а також включатиме прийняття до уваги ситуації на Балканах та прилеглих територіях, зокрема у Молдові. Ми сподіваємося, що це рішення буде одноголосно ухвалене у Європейській Рад«, — зазначив президент Франції.

https://www.youtube.com/watch?v=7hi13-WEA3o

Зазначимо, президент Франції Еммануель Макрон, Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц, Прем’єр-міністр Італії Маріо Драґі та Президент Румунії Клаус Йоханніс прибули у Київ вранці 16 червня. 

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що під час зустрічі обговорили продовження й посилення оборони України, економічну підтримку нашої держави та післявоєнну відбудову, протидію продовольчій кризі й подальший санкційний тиск на росію. Особливу увагу приділили питанням майбутнього Європи та європейської інтеграції нашої країни. 

Читайте також: Ракетний полк, що базується на Львівщині, отримав відзнаку за мужність від президента

Фото на головній: Zelenskiy/Official, телеграм

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *