Відпочинок на Львівщині: 5 фотогенічних локацій у області

[ad_1]

Відпочинок на Львівщині: 5 фотогенічних локацій у області
Найпопулярніші локації для фото на Львівщині.
Здається, що ми розповіли вже про всі туристичні локації на Львівщині, однак залишилося декілька, які варті вашої уваги. У цьому матеріалі журналістка 032.ua зробила добірку локацій у Львівській області, де можна зробити неймовірні фото.
Свірзький замок
Рекомендуємо вам відвідати Свірзький замок, що розташований у однойменному селі Перемишлянського району. Раніше він був оборонною спорудою, а сьогодні став туристичним осередком. Свірзький замок розташований поблизу річки, тому має особливо неймовірний вид у будь-яку пору року. На його фоні можна зробити цікаві та захоплюючі фото, попри те, що наразі пам’ятка архітектури знаходиться не у найкращому стані.

Костел Воздвиження св. Йосифа
Костел св. Йосифа у селі Підгірці вже давно заполонив серця не лише вірян, а й фотографів. Церква у бароковому стилі є частиною палацового ансамблю та розташована поблизу ще однієї чудової локації — Підгорецького замку. Спочатку костел мав слугувати усипальнею родини Жевуського, однак згодом таки став церковним осередком.

Тустань
Тустань — це чи не найпопулярніша туристична локація на Львівщині. Щодня туди приїжджають сотні туристів, аби на власні очі побачити руїни наскельної фортеці-граду. Фортеця Тустань розташована поблизу селі Урич у Сколівському районі. Неймовірні фото вам там гарантовані. Скелі у собі поєднали природні багатства та залишки історії. Така “колаборація” і приваблює туристів.

Славсько
“Гори вражень” — саме так можна описати один із найпопулярніших курортів Львівщини (Славсько). Ми обрали саме це місто, адже там — що не крок, то гарний кадр. Туди можна приїхати не лише задля чудових знімків, а й щоб відпочити від метушні міста та насолодитися природою гір. Ми рекомендуємо вам піднятися на гори Тростяна, Ільза, Писана та Довбушанка, також не забудьте відвідати мальовничу долину річки Опір.

Добромильський замок
Ще одна фотогенічна туристична локація розташована на вершині гори Сліпої у Самбірському районі — Добромильський замок. Люди називають його “прихованою фортецею”, оскільки найкраще його видно з висоти. До сьогодні від величної оборонної споруди залишилися лише руїни, однак через це культурна знахідка привабливості не втратила.

Читайте також: ТОП найпопулярніших ресторанів Львова: куди піти на вихідні
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *