Англійський режисер зніматиме у Львові фільм про Андрея Шептицького

[ad_1]

Англійський режисер зніматиме у Львові фільм про Андрея Шептицького
У Львові зніматимуть міжнародний фільм про Андрея Шептицького.
У львівській мерії відбулася зустріч з англійським режисером та сценаристом Рупертом Уенрайтом щодо можливості зйомок у Львові художнього фільму про Андрея Шептицького. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. 
Мова йде про трилер часів Другої світової війни на основі реальних подій та історій героїв.
"Коли нацисти вторглися на окуповані СРСР українські землі в 1941 році, харизматичний архієпископ Української греко-католицької церкви, митрополит Андрей Шептицький, створює підземну залізницю, щоб врятувати єврейських дітей від Голокосту, поки бореться за збереження своєї Церкви та країни", — зазначається в описі до фільму "Між двох зол".
Під час зустрічі автори ідеї створення такого фільму обговорити можливість співпраці з мерією Львова з точки зору знімального процесу в місті. Зараз ведуться перемовини щодо залучення до фільму відомих американських акторів, чекають пропозиції від кастинг-директорів. Фільм буде зніматись англійською, адже має на меті виходити на екрани всього світу.

"Я вперше приїхав до Львова і вражений красою цього міста. Наша місія, мета тут — зробити так, щоб Шептицький був більш відомим у світі. Мені розповіли його історію і я не міг повірити в це! Довго вивчав, досліджував його біографію і зрозумів, що хочу зняти фільм про цього неймовірного чоловіка. Львів як ніяке інше місто підходить для цієї історії", — розповів Руперт Уенрайт.
Читайте також: У Львові відкрили виставку, присвячену українцям-рятівникам євреїв під час Голокосту, — ФОТО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *