У Львові презентували унікальну вишиту карту України, над якою працювало 70 майстринь, - ФОТО, ВІДЕО

[ad_1]

У Львові презентували унікальну вишиту карту України, над якою працювало 70 майстринь, - ФОТО, ВІДЕО
У Львові презентували проєкт "Аrt Map Ukraine".
20 серпня у холі Львівської ОДА презентували вишиту карту України, над якою працювало 70 майстринь з різних областей. Про це повідомляє кореспондентка сайту 032.ua.
Унікальну карту України можна буде оглянути 20-27 серпня у Львівській ОДА, у День Незалежності України, 24 серпня, її розмістять біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

"Нині ми презентуємо унікальний проєкт, який показав, як українці вміють об’єднуватися. Мисткині з 20 областей разом вишили ось таку рельєфну карту України, використовуючи при цьому різні техніки", — зазначив заступник голови Львівської ОДА Олександр Кулепін.

Як своєю чергою додала директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк, ця карта мандруватиме усіма обласними центрами України.

"Ідея одна — об’єднання всієї України, в тому числі Криму і Донбасу… І ми дуже раді, що ця карта в День Незалежності України буде на Львівщині", — наголосила вона.
Проєкт об’єднав 70 майстринь з 20 областей України і не тільки, адже є одна учасниця з Ізраїлю, що має українське коріння. Кожна мала вишити клаптик розміром 10X10 у своїй особливій техніці. На роботу мисткиням виділили місяць часу, ще місяць пішов на те, щоб зшити всі фрагменти у єдине ціле.

"Особливістю є те, що під кожним фрагментом сховане таємне послання. Так, майстрині зі Сходу вкладали меседж про те, що ми — єдині, Донбас і Крим — це Україна… Що стосується мене, то знаковою піснею, яка для мене на рівні з Гімном, є композиція "Україна" Тараса Петриненка. Від цієї пісні завжди сльози на очах… Відтак я "зашила" у свою роботу таку фразу: "Тобі не можна не цвісти…". Це про нас, Україна повинна цвісти, я хотіла передати це квітами у своїй роботі. Але є ще одна фраза, яку я хотіла "зашити": "Ще, може, нашими серцями розпалим тисячі сердець". Судячи з того, як цю карту хочуть бачити у кожному місті, вважаю, що ми досягли своєї цілі", — розповіла львівська майстриня Марта Стефура.
Читайте також: Куди піти у Львові: ТОП цікавих подій до Дня Незалежності

 
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *