Що покажуть у львівському театрі Заньковецької в березні: добірка вистав

[ad_1]

Десять вистав, які покажуть в театрі Заньковецької Львова. 

У березні в театрі імені Марії Заньковецької у Львові проведуть низку подій. Кореспондентка 032.ua підготувала добірку із десяти вистав, які можна буде відвідати. Зокрема, покажуть композицію за поемою Шевченка «Катерина», музичну історію «Львівське танго» та інше. 

1. «Кохання січового стрільця» 

Це романтична оперета. У сюжеті про те, як під час військової кампанії 1914 року в Закарпатті роту січових стрільців було розквартировано на постій у мадярському селищі. Там Степан Балинський знаходить кохання свого життя – дівчину Шаріку.

Що покажуть у львівському театрі Заньковецької в березні: добірка вистав

«Кохання січового стрільця», Фото: zankovetska.com.ua/

2. «Без інтиму»

Це комедія про чотирьох жінок, які оселилися в інтернаті для самотніх пенсіонерок. Поєднує їх те, що в них є почуття туги за рідним осередком. Живуть за встановленим розпорядком і несподівано в їх оселі з’являється Іван. Бабусі ожили, побачивши веселого чоловіка, кожна вирішує вийти за нього заміж.

3. «Сватання на Гончарівці»

Можна також буде переглянути комедію «Сватання на Гончарівці». Це про український дух та традиції. Вродливі дівчата та мужні хлопці, запальні танці та співи, вир емоцій та почуттів.

Що покажуть у львівському театрі Заньковецької в березні: добірка вистав

«Сватання на Гончарівці», Фото: zankovetska.com.ua/

4. «Ім’я»

Це комедія про сімейну пару Елізабет і П’єра, які влаштували звану вечерю, куди були запросили всіх родичів. Очікується прекрасний вечір, але ідеальна атмосфера зіпсувалася. Один із гостей був брат Елізабет — Вінсент, який скоро стане батьком. Коли мова заходить на тему імені малюка, розпочалося найцікавіше.

5. «Львівське танго»

Покажуть музичну історію про львівських поп-зірок 30-х років. Гурт «Ябцьо джаз» став блискавично популярним, а музиканти були ніби праобразами майбутніх «Бітлз». Акцентом стане згадка про культуру дорадянського Львова, адже художник постановки це ретельно вивчав.

Що покажуть у львівському театрі Заньковецької в березні: добірка вистав

«Львівське танго», Фото: zankovetska.com.ua/

6. Valse melancolique

Сюжет вистави Valse melancolique про те, як троє жінок шукають своє щастя, яке за тогочасними уявленнями не відповідало ролі жінки у суспільстві. 

7. «Микита Кожум’яка»

У цій казці про те, як місцевий лиходій Змій завдавав українцям багато горя — викрадав і утримував у себе в полоні дівчат. Воювало з тим пройдисвітом усе князівське військо. Це розповідь про перемогу добра над злом, про любов до праці та своєї землі і про славетного Микиту Кожум’яку.

8. «Катерина»

Покажуть для відвідувачів композицію за поемою Тараса Шевченка «Катерина». Розповідач викладає всю історію кохання героїні, народження сина та її поневіряння.

Що покажуть у львівському театрі Заньковецької в березні: добірка вистав

«Катерина», Фото: zankovetska.com.ua/

9. «Конотопська відьма»

Жителі можуть відвідати гопак-оперу «Конотопська відьма». Це розповідь про козацьку старшину, сотника славної конотопської сотні Микиту Уласовича Забрьоху, його писаря Прокопа Ригоровича Пістряка та відьму Явдоху Зубиху.

10. «Життя P.S.»

Ще одна вистава, яку можна буде відвідати — «Життя P.S.». Її поставили за автобіографічною книгою ветеранки війни на Сході України Валерією Бурлаковою. У ній описується інша сторона бойових дій очима жінки, яка на лінії фронту знайшла кохану людину.

Що покажуть у львівському театрі Заньковецької в березні: добірка вистав

«Життя P.S.», Фото: zankovetska.com.ua/

Читайте також: Замість вулиці Глінки у Львові — Галицької Армії: історія та фото

Фото на головній: zankovetska.com.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *