Група «Океан Ельзи» дасть у центрі Львова безкоштовний концерт

[ad_1]

Група «Океан Ельзи» дасть у центрі Львова безкоштовний концерт
Група «Океан Ельзи», в суботу, 18 вересня, дасть у Львові безкоштовний концерт на площі перед головним корпусом університету університеті імені Івана Франка
Про це лідер групи Святослав Вакарчук повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.
“Мій перший день в Львівському університеті імені Івана Франка почався не зі святкової лінійки. Він почався зі … збирання хмелю на одному з полів Львівської області)). Пісні під гітару, футбол, «розборки» з місцевими, це все теж було. Але головне — було відчуття братства, спільної справи. Пройшло п’ять років наполегливого і успішного навчання. Ми закінчили університет. Далі була аспірантура, доросле життя. Хтось став науковцем (спойлер: не всі ), хтось виїхав закордон (теж, на щастя, не всі), але відчуття братства залишилось до сьогоднішнього дня.
Цього року нашій Alma Mater 360 років. Це дуже поважна дата. Не зробити на таку дату щось особливе було б просто неможливо. І я вирішив подарувати рідному університету те, у що по вуха закохався, будучи його студентом — музику. Поговорив з хлопцями з групи — всі за:)
Тому щасливо повідомляю:
18 вересня у Львові на спеціальній сцені перед головним корпусом універу відбудеться концерт групи "Океан Ельзи".
Групи, створення якої тісно пов’язане з Львівським університетом (але це вже зовсім інша історія, колись розкажу.
Зате не інша історія світлове шоу світового рівня, яке під час концерту обіцяє влаштувати наш друг і партнер Арвідас Буінаускас з ABLight. Таким красивим і сяючим Львівський університет ми з вами, мабуть, ще не бачили ніколи.
Щоб реалізувати цю ідею на висоті потрібні серйозні матеріальні і організаційні ресурси. Де їх взяти? У червні в затишній львівській кав’ярні ми зібрались разом з успішними бізнесменами, здебільшого випускниками нашого університету: айтішниками, рестораторами, власниками агробізнесу та промислових компаній. Я розповів ідею, запропонував долучитись, підтримати. Всі, без виключення, погодились.
Пам’ятаєте з чого я починав? З братства. От це і є справжнє братство. Разом дякувати рідному університету, разом вітати його, разом допомагати в майбутньому.
Згодом ми розкажемо про всіх, хто долучився до підтримки цього концерту ОЕ. А поки що хочеться сказати їм велике ДЯКУЮ!
Також я хочу подякувати керівництву університету та особисто ректору Володимиру Мельнику за підтримку моєї ідеї. Ця підтримка дуже багато значила.
Тож запрошую всіх Львів’ян та гостей міста на великий, відкритий, безкоштовний концерт Океан Ельзи, що відбудеться у Львові в суботу, 18 вересня о 20:00 на площі перед головним корпусом університету. Вхід вільний. Приходьте, буде круто!
Цю подію я присвячую своєму татові Івану Вакарчуку. Людині, без якої не було б ні мене, ні ОЕ, ні ТАКОГО Львівського національного університету”, — написав Святослав Вакарчук.
Читайте також: Найстаріший виш у Львові: 360-річна історія Франкового університету, — ФОТО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *