165-річчя з дня народження Франка: у Львові вшанували пам’ять Великого Каменяра

[ad_1]

165-річчя з дня народження Франка: у Львові вшанували пам’ять Великого Каменяра
У Львові відзначили 165 річницю від дня народження Івана Франка.
Сьогодні, 27 серпня, минає 165 років з дня народження видатного українського поета, публіциста, науковця, перекладача Івана Яковича Франка. Річницю уродин вшанували покладанням квітів до пам’ятника поету на вул. Університетській у Львові. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.
Студенти Франкового університету прочитали твори Івана Франка. Зведений хор Центру культури та дозвілля ЛНУ ім. Івана Франка виконав твори "Вічний революціонер" та "Не пора". Також на заході виступив народний артист України Святослав Максимчук.

Цими днями на Львівщині відбуватимуться різні святкові заходи, приурочені до 165-ї річниці з дня народження Івана Франка. Зокрема:

27-го серпня у Львівській національній опері відбудеться музично-поетично-театральне дійство "Легенда про вічне життя" за однойменним твором Івана Франка у межах проєкту Дому Франка "Franko Re:volution"
27 серпня — у м. Дрогобич відбудеться урочиста церемонія нагородження лауреата Міжнародної премії Івана Франка.
27 та 28 серпня у с. Нагуєвичі та у м. Дрогобич відбудеться низка заходів, присвячених 165-й річниці від дня народження Івана Франка. Програма святкування включає етно-екскурсію садибою Франка, екскурсію "Дрогобич Франковий" та V-ий Етнофест у Садибі Франка у с. Нагуєвичі.

Читайте також: У Львові урочисто відкрили скульптуру сина Моцарта, — ФОТОФАКТ
Фото: Олександр Мазуренко
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *