SoftServe витратить більше $100 мільйонів на будівництво у Львові офісного кампуса на місці виправної колонії

[ad_1]

SoftServe витратить більше $100 мільйонів на будівництво у Львові офісного кампуса на місці виправної колонії
Львівська IT-компанія SoftServe планує інвестувати понад $100 млн у будівництво високотехнологічного офісного кампуса на місці Львівської виправної колонії № 48.
Про це йдеться в прес-релізі компанії, опублікованому на порталі Business Wire.
SoftServe купила приміщення, розташоване на ділянці площею 10,7 га, на початку червня за $14 млн (377,5 млн грн) на приватизаційному аукціоні Мін’юсту та Фонду держмайна.
«SoftServe планує інвестувати понад $100 млн протягом наступних п’яти років у будівництво сучасного кампусу у співпраці з міжнародним архітектурним бюро. Будівництво планується почати в 2022 році», — наголошується в прес-релізі.
У кампусі розмістяться офіси SoftServe у Львові, корпоративний університет компанії, конференц-зали та виставкові майданчики, апартаменти, дитячий сад, школа і спортивні зони.
Співзасновник і член ради директорів SoftServe Олег Денис зазначив, що всього в компанії працює більше 10 тисяч співробітників, з них 4 тисячі — у Львові.
Нагадаємо, що переможцем онлайн-аукціону з приватизації будівлі Львівської виправної колонії № 48 стало ТОВ Девелопмент Інжиніринг Сервіс, яке входить в групу компаній SoftServe.
SoftServe — одна з найбільших IT-компаній України. Її штаб-квартири розташовані у Львові та Остіні. У SoftServe є центри розробки у Львові, Києві, Харкові, Дніпрі, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, а також у Софії (Болгарія), Вроцлаві, Білостоці, Гливиці і Варшаві (Польща).
Читайте також: Компанія SoftServe купила у Львові територію виправної колонії на Хуторівці
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *