Яка ситуація з електропостачанням у Львові та області

[ad_1]

Яка ситуація з електропостачанням у Львові та області

Наразі у Львові та області не застосовують погодинні графіки відключення світла. 

Станом на 21 березня у Львові та області не впроваджують графік погодинних відключень, зважаючи інформацію НЕК «Укренерго» про потужність споживання. Кореспондентка 032.ua публікує актуальну інформацію щодо ситуації з електропостачанням.

«Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній»

У «Львівобленерго» зазначили, що наразі дефіцит потужності в енергосистемі відсутній. Електростанції виробляють достатньо електроенергії, щоб покрити споживання. З 12 лютого на Львівщині не вимикають світло за графіком. 

За інформацією «Укренерго», працюють усі види електростанцій. Активно в роботі гідро та сонячні електростанції. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Також триває незначний імпорт електроенергії. 

Чому можливе відключення світла за певною адресою 

Якщо у жителів Львова та області за певною адресою відсутня електроенергія, це пов’язано з іншими причинами. Зокрема, можливий вихід з ладу кабелю чи аварійне пошкодження мереж, у тому числі через негоду, яке трапляється і в мирний час; ремонтні роботи, які планово проводять протягом всього року для підтримки електромереж у належному стані та інше.

Як дізнатися, чому немає світла

Дізнатися про причини відсутності електроенергії можна:

  • на сайті loe.lviv.ua у розділі «Чому немає світла»: https://poweroff.loe.lviv.ua/ за допомогою пошуку діючих відключень,
  • з допомогою чат-ботів «Львівобленерго» у Viber/Telegram: https://loe.lviv.ua/ua/viber_telegram.

Зазначимо, росіяни упродовж всієї зими завдали 15 масованих ракетних та 18 атак БПЛА на енергооб’єкти. Майже всі ключові підстанції магістральних мереж «Укренерго» були атаковані щонайменше по 3-4 рази, завдавши важких пошкоджень основному обладнанню.

Енергетики постійно працюють над усуненням мережевих обмежень, відновленням надійності та безперервності електропостачання.

Крім того, з листопада у Львові в низці локацій відкрили «Пункти незламності«. Там можна тимчасово залишитися, зарядити телефони, отримати доступ до інтернету та зігрітися.

Читайте також: Контрнаступ української армії 2023: коли буде та що говорять експерти

Фото на головній: з відкритих джерел

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *