Як підприємець створив сквер у Львові та доглядає впродовж 20 років, - ФОТО

[ad_1]

Як підприємець створив сквер у Львові та доглядає впродовж 20 років, - ФОТО
5 гектарів небезпечних хащів львівський підприємець перетворив на 5 гектарів рідкісного скверу на вулиці Шевченка. 
Понад 20 років у Львові територію на вул. Шевченка, 315 місцевий підприємець Володимир Вербовський самостійно доглядає і йому вдалося створити там навіть сквер. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 
Зазначають, що пан Володимир зберіг у сквері близько 100 дерев і ще 110 дерев висадив самотужки. Він директор підприємства "Лінія", яке переробляє пластик на Рясне. 20 років тому за власні кошти хащі на вул. Шевченка перетворив на справжній ботанічний сад.

Підприємець поділив територію на три зони — щоб було де полежати, на алею для прогулянки із лавками, а також на територію для вигулу собак. Встановив смітники, накрив 37 люків, косить тут траву, а восени разом із працівниками збирає та вивозить опале листя.
Радниця міського голови Вікторія Довжик розповіла, що вони зустрілися і погодили, що цей сквер має отримати юридичний статус. Міський голова підтримав цю ініціативу. На виконкомі підписав розпорядження про створення зеленої зони за вказаною адресою.
Розпорядженням передбачено облаштування скверів, ігрових та спортивних майданчиків, які одночасно будуть санітарно-захисною зоною від об’єктів шкідливості промислових підприємств. На розгляд сесії буде запропоновано ухвалу про включення скверів на вул. Шевченка, 315 до переліку скверів Шевченківського району.

Читайте також: На Львівщині мають виплати заборгованість по зарплаті шахтарям: подробиці
Фото на головній: пресслужби Львівської міськради
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *