Як підготуватися до опалювального сезону в умовах війни: рекомендації

[ad_1]

Як підготуватися до опалювального сезону в умовах війни: рекомендації

У Мінрегіону підготували рекомендації щодо підготовки до нового опалювального сезону. 

Як зазначив Премʼєр-міністр Денис Шмигаль, цей опалювальний сезон без перебільшення стане найскладнішим в історії незалежної України. Він прогнозує складне, але стабільне його проходження. Необхідні запаси енергоносіїв є, водночас існує реальна загроза атак по критичній інфраструктурі.

Так, станом на 16 вересня уражені 349 об’єктів критичної інфраструктури у сфері теплопостачання, 11 ТЕЦ та 3 ТЕС. 11 вересня російські війська завдали удару по одній із найбільших ТЕЦ в Україні – Харківській ТЕЦ-5. Більша частина області та міста Харків перебували без електроенергії. 14 вересня – підступний удар по Кривому Рогу. Загроза затоплення частини міста.

Усе це підтверджує наміри ворога бити по цивільних інфраструктурних об’єктах. Тож маємо всі разом готуватися до можливої атаки у будь-якому куточку України. Антикризові плани будуть передбачати всі можливі сценарії.

Рекомендації від Міністерства розвитку громад та територій України зібрали в інфографіці. 

Як підготувати будинок до опалювального сезону? 

Як підготувати квартиру до опалювального сезону? 

Уряд узгодив 605 виробникам теплової енергії фіксовані обсяги газу для опалення та гарячого водопостачання на період з 1 серпня 2022 року до 31 березня 2023 року. Ціна – 7 грн 42 коп. так само залишається без змін. Це дозволить взимку забезпечити стабільне постачання тепла в оселі українців.

Нагадаємо, як зазначав раніше начальник Львівської ОВА Максим Козицький, Львівщина на 93% готова до опалювального сезону.

Читайте також: «Маріуполь — це Україна»: у Львові відбулася акція, — ФОТО

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *